Za upit kuće Borca pronađeno 708 oglasa

Dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, 340 m2 i 105 m2, plac 1042 m2

Erdeč, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine 340 m2, stan 106 m2, stan 112 m2, garaža 101 m2, kuća 105 m2, pomoćni objekat 40m2,... više

200.000€ (493 €/m²)

  • 405m²
  • Prizemlje

Odlična porodična kuća, 256m2 sa pomoćnim objektima 100m2, plac 2987m2, Ma

Malošište, Doljevac, Doljevac

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Malošište, udaljena od centra Niša oko 11km. Izuzetno dobra povezanost sa gradom, a naselje je... više

78.000€ (304 €/m²)

  • 256m²
  • 1/1 spratova

PRODAJA, KUCA U ZEMUNU-GORNJI GRAD, KOMPLETNO SREDJENA

Zemun Novi Grad, Zemun, Beograd

U najlepsem delu Zemuna u blizini Dunava i Gardosa prodajemo autenticnu i sa dosta stila uredjenu porodicnu kucu. Nepokretnost datira iz dvadesetih... više

550.000€ (2 200 €/m²)

  • 250m²

Prodaja, Kuća, Herceg Novi, HERCEG-NOVI

HERCEG-NOVI, Herceg Novi

Herceg Novi, Savina, LUX vila na prvoj liniji do mora, placu od 1,408m2, kuća 564m2 (2x282m2)+podrum 130m2, natkriveni parking za dva vozila.... više

3.000.000€ (5 319 €/m²)

  • 564m²
  • .sprat

OPOVO OPOVO 88m2 , 142+D , 250000e

Opovo, Opovo, Opovo

Prodajemo kompletno renoviranu i opremljenu kuću, sa pomoćnim objektima, na prostranom placu koji nudi bezbroj mogućnosti, hedonističkih i poslovnih.... više

250.000€ (2 840 €/m²)

  • 88m²

Dva stana u kući 180m2, Ratko Jović

Ratko Jović, Crveni krst, Niš

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične... više

115.500€ (721 €/m²)

  • 160m²
  • 2/3 spratova

PORODIČNA KUĆA U CENTRU

Gornja Varoš, Sombor

KUĆA U CENTRU SOMBORA! Prodaje se porodična kuća od 195m2 u centru grada. Uz kuću su pomoćni objekti, kotlarnica od 16m2 i radionica od 70m2.... više

117.000€ (600 €/m²)

  • 195m²
  • .sprat

Kuća u Rekovcu, blizina centra - dvoetažna, površine 53 m2 u osnovi, plac 10

Centar, Rekovac, Rekovac

Na prodaju kuća u Rekovcu, centar, površine 53 m2 u osnovi, prizemlje uslovno za život, od prostorija ima spavaću sobu, kuhinju sa dnevnim boravkom... više

16.000€ (150 €/m²)

  • 106m²
  • Prizemlje

Kuća 122m2, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli u bilizini škole Kole Rašić. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata sa mogućnošću iskorišćenja i tavanskog prostora.... više

129.000€ (1 057 €/m²)

  • 122m²
  • Prizemlje

Porodična kuća kod Akva parka

Tavrića obori, Jagodina

U ponudi su dve kuce na ekstra lokaciji, gde mozete jednu koristiti kao apartman za izdavanje a u drugoj ziveti. Glavna kuca ima 124m2 u prizemlju... više

210.000€ (625 €/m²)

  • 336m²
  • 1/1 spratova

Novi Sad, Salajka - Uknjižena, dvojna spratna kuća ID#3000119

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka. Uknjižena, dvojna petosobna spratna kuća u blizini Partizanske i Šajkaške ulice, osnovne i srednje škole, Lidla... Plac je... više

502.125€ (2 575 €/m²)

  • 195m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća u vikend naselju Sv.Petka, Veliki Drenovac, 248 m2, na placu od 967

Veliki Drenovac, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju kvalitetno građena i očuvana kuća u vikend naselju u V.Drenovcu, 18 km od Niša. Kuća je u dve prostrane etaže,... više

60.000€ (241 €/m²)

  • 248m²
  • 2/2 spratova