Za upit kuće Borca pronađeno 708 oglasa

Kuća u centralnom delu Batočine pogodna za višečlane porodice

Širi centar, Batočina

Na površini placa od 10 ari, smeštena je kuća od 240 m2 , sa 5 spavaćih soba, dva dnevna boravka, dve trpezarije i kuhinje i dva kupatika ,... više

73.000€ (304 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prizemna kuća - Medoševac 83m²

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Prodaje se prijatna prizemna kuća površine 83m², smeštena u mirnom i porodičnom delu naselja Medoševac, nedaleko od centra Niša. Ova nekretnina... više

93.000€ (1 120 €/m²)

  • 83m²
  • Prizemlje

SPRATNA KUĆA BLIZU VENCA

Mlake, Sombor

KUĆA Nedaleko od venca se prodaje spratna kuća. Na placu od 234m2 se nalazi kuća od 98m2 u osnovi i nešto manje na stpratu. Pored kuće je velika... više

82.400€ (840 €/m²)

  • 98m²
  • 1.sprat

Na prodaju porodična kuća 300m2

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju porodićna kuća u mirnom delu naselja 9.Maj, površine 300m2, Pr, 1, Pk. Kuća se nalazi na placu od 4,3ara. Prizemlje kuće kao i prvi... više

217.000€ (723 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

APATIN - ODMAH USELJIVA KUĆA

Centar, Apatin

Kuća blizu centra Apatina, odmah useljiva i renovirana, predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje. Nalazi se na mirnoj lokaciji, a... više

72.000€ (600 €/m²)

  • 120m²
  • .sprat

Kuća sa dve zasebne stambene jedinice, 400m2 na 12 ari placa, Gabrovac

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u izgradnji u naselju Gabrovac, 400m2, na 12 ari placa. Kuća se sastoji od dve stambene jedinice ili dve lepljene kuće gde svaku... više

100.000€ (250 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje

SPRATNA KUĆA SA VIDEO NADZOROM U GOGAMA!!

Goge, Sombor

KUĆA! Prodaje se spratna kuća 109m2 na placu od 4,5 ara pogodna za dve porodice ili za formiranje dva odvojena stana.Gornji deo renoviran sastoji... više

80.000€ (733 €/m²)

  • 109m²
  • .sprat

Palilula, Višnjica, Lovačka, Kuća, 300m2, 450000 EUR

Višnjica, Beograd

Na prodaju troetažna kuća od 300 kvadrata sa dve odvojene stanbene jedinice, idealna za višečlanu porodicu ili kao investicija za izdavanje.... više

450.000€ (1 500 €/m²)

  • 300m²

ODLIČNA LOKACIJA

Prnjavor, Sombor

KUĆA!Mlake-Centar,oko 360m2,spratna kuća,suteren+prizemlje+sprat,sve kompletno opremljeno za život,četiri spavaće sobe,dva kupatil,dva sanitarna... više

170.000€ (472 €/m²)

  • 360m²
  • .sprat

Vikendica na Kopaoniku, 96m2

Jasle, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju vikendica na Kopaoniku. Nalazi se u prelepom šumovitom okruženju, izolovana od buke, 50-ak metara udaljena od glavnog puta, na placu... više

154.700€ (1 611 €/m²)

  • 96m²
  • Prizemlje

Kragujevac, naselje Bresnica - kuća 80 m2, kuća 52 m2, garaža 14 m2, plac 34

Bresnica, Kragujevac, Kragujevac

Prodaju se dve kuće u Kragujevcu, naselje Bresnica, novije gradnje, bez ulaganja i obe odmah useljive, kao i garaža. Kuće i garaža su uknjižene... više

240.000€ (1 846 €/m²)

  • 130m²
  • Prizemlje

Luksuzna vila sa bazenom i prelepim placem

Vinorača, Okolina, Jagodina

Luksuzna Vila na Prodaju - Vaš Novi Dom iz Snova! Lokacija i Opis: Predstavljamo vam luksuznu vilu površine 302 m² sa predivnim zemljištem... više

310.000€ (1 026 €/m²)

  • 302m²
  • Prizemlje/1 spratova