Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd
Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća na Zvezdari, Učiteljsko naselje, ukupne površine 108m² (uknjiženo 84m²), smeštena u mirnoj... više
185.000€ (1 712 €/m²)
Baćevac, Beograd
U mirnom kraju sa puno zelenila, nova prizemna kuća, veoma brzo useljiva. Ostalo je još da se postave podovi, sanitarija i krečenje. Kupljen... više
180.000€ (1 071 €/m²)
Crveni Krst, Vračar, Beograd
U ponudi imamo kuću 61m2, terasa 10m2 i preuređene podrumske prostorije 30m2. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim... više
195.000€ (3 196 €/m²)
Filmski Grad, Beograd
Porodična kuća (vertikala) na 4 nivoa, svaki nivo po 60m2 + terase. Druga kuća potpuno odvojena, tri nivoa, garaža 90m2 sa kotlarnicom i ostavom,... više
800.000€ (1 538 €/m²)
Cvetkova Pijaca, Zvezdara, Beograd
Prodaju se kuća 45 m2 i 2 šupe 8 m2 u zajedničkom dvorištu. Objekat je za renoviranje. Može se dograditi visoko potkrovlje. Prva u nizu do ulice.... više
1€ (0 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
EKSKLUZIVNA KUĆA NA DEDINJU, ulica Aleksandra Tirnanića Tirketa (U BLIZINI BELOG DVORA) Visoki kvalitet gradnje, luksuzno opremljena kuca od... više
690.000€ (3 209 €/m²)
Višnjička Banja, Beograd
Luksuzna kuća, komplet nameštena, u mirnom kraju Višnjičke banje sa pogledom na Dunav. Kuća u prizemlju sadrži garažu, kuhinju, kupatilo, kotlarnicu.... više
470.000€ (1 468 €/m²)
Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd
Savski venac, centar - Admirala Geprata kuća, 5.0, 110m2 (terasa 10m2), PR+I, EG, dva parking mesta, pomoćni objekat U ponudi kuća sa dvorištem... više
250.000€ (2 272 €/m²)
Dušanovac, Beograd
Na parceli od 200 m2 prodajemo porodičnu stambenu zgradu koja se sastoji od četvorosobnog stana površine 130 m2, sređenog za život i potktovlja... više
349.900€ (1 166 €/m²)
Grabovac, Obrenovac, Beograd
Na prodaju seosko imanje u Grabovcu, opština Obrenovac, ukupne površine 3.92 hektara i to sve građevinsko zemljište. Na imanju su dva stambena... više
78.000€ (939 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa kuća, 215m2, terase, PR+I+PTK, EG/gas, telefon, interfon, video nadzor, alarm, KATV, podrum,... više
697.000€ (3 241 €/m²)