Za upit kuća Centar zadnji 15 dana pronađeno 426 oglasa

Poslovno-stambeni kompleks u Batočini – hala i kuća na 7 ari placa

Širi centar, Batočina

Na prodaju poslovno-stambena nekretnina u Batočini, koja se sastoji od proizvodne hale, stambenog objekta i pomoćnih objekata, smeštenih na... više

170.000€ (1 133 €/m²)

  • 150m²
  • Prizemlje

Prostrana, funkcionalna kuća na odličnoj lokaciji, 180m2 Obrenovac, Stubline

Stubline, Obrenovac, Beograd

Na prodaju porodična kuća površine 180m2 + podrumski i tavanski prostor na građevinskom placu od 9,94 ara u Stublinama, opština Obrenovac.... više

119.000€ (661 €/m²)

  • 180m²
  • .sprat

Kuća 40 m² na placu od 11 ari – odlična lokacija, Pambukovica, Ub – 17.0

Pambukovica, Okolina, Ub

Prodaje se ku ća površine 40m² na 10,90ari građevinskog zemljišta, u samom centru sela. Kuća poseduje priključke za struju, gradsku vodu i telefon,... više

17.000€ (425 €/m²)

  • 40m²
  • .sprat

KUĆA! CENTRALA

Okolina, Sombor

KUĆA! CENTRALA, na početku ulice, prodaje se porodična kuća ukupne veličine 378m2 na velikom prostranom placu od 48a. Sastoji se iz 3 etaže,... više

200.000€ (529 €/m²)

  • 378m²
  • .sprat

VILA! APATIN!

Širi centar, Apatin

KUĆA! APATIN, blizu Dunava, prodaje se vila veličine 195m2 na 3 etaže. Poseduje 12 soba, kompletno nameštenih, TV, klima, kablovska. Svaka soba... više

108.200€ (554 €/m²)

  • 195m²
  • .sprat

Kuća, Batušinački Put

Mramor, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Batušinačkom putu, na 15-ak minuta voznje od centara grada. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gužve u gradu.... više

105.500€ (458 €/m²)

  • 230m²
  • 2.sprat

Kuća 159m2, 18 ari, Mislođin, Obrenovac - 54.000€

Mislođin, Obrenovac, Beograd

Otkrijte pravi raj na zemlji – kuća od 159m², smeštena na 18 ari prelepog placa na blagom uzvišenju u Mislodjinu, pruža jedinstveni pogled koji... više

54.000€ (339 €/m²)

  • 159m²
  • .sprat

Kuća u novogradnji - moguća zamena za stan ili dva stana

Gloždak, Paraćin

U ponudi legalizovana kuća u mirnom delu grada. Kome je potreban mir a sam centar i trgovina u neposrednoj blizini, nekretnina je za njega.... više

130.000€ (734 €/m²)

  • 177m²
  • .sprat

Rušanj, 13. Septembra, kuća, 291m2, 9,21a plac

Rušanj, Čukarica, Beograd

Čukarica, centar Rušnja, spratna kuća od 291m2, na placu od 9,21a, sa pomoćnim zgradama. Sastoji se od podruma, Prizemlja: velika dnevna soba... više

300.000€ (1 030 €/m²)

  • 291m²
  • 1/2 spratova

ODLIČNA LOKACIJA

Prnjavor, Sombor

KUĆA!Mlake-Centar,oko 360m2,spratna kuća,suteren+prizemlje+sprat,sve kompletno opremljeno za život,četiri spavaće sobe,dva kupatil,dva sanitarna... više

170.000€ (472 €/m²)

  • 360m²
  • .sprat

Beg u prirodu na samo 3 kilometra od grada!

Vinorača, Okolina, Jagodina

Na prodaju nekretnina od 150m², smeštena na velikom i ravnom placu od 25,05 ari i dodatnim putem površine 6,28 ari idealna za miran život ili... više

30.000€ (200 €/m²)

  • 150m²
  • /3 spratova

Kuća u Varvarinu blizu centra grada

Varvarin

Kuća se nalazi na izuzetno lepoj lokaciji blizu centralnog trga. Sama kuća poseduje tri nezavisne celine sa podrumom. Kuća je priključena na... više

111.000€ (245 €/m²)

  • 453m²
  • .sprat