Za upit kancelarija u Beogradu pronađeno 973 oglasa

Mladenovac, Amerić, , 36a, 55000EUR

Amerić, Beograd

Agencijski ID: 118150, struja, uknjizen, plac. IZUZETNA PONUDA!!! Plac se nalazi izmedju America i Koracice,na 10 minuta od Mladenovca i par... više

55.000€ (15 €/m²)

  • 3600m²

Palilula, Višnjička Banja, , 2.0, 60m2, 175000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 123861, PR/II, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Stan u mirnom delu... više

175.000€ (2 916 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²

Palilula, Karaburma, Danteova, 3.0, 48m2, 169000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 116133, III/V, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, stambena zgrada. Stan je kompletno... više

169.000€ (3 520 €/m²)

  • 3 soba
  • 48m²
  • 3/5 spratova

Savski venac, Humska, , 2.0, 55m2, 228000EUR

Humska, Beograd

Agencijski ID: 129831, PR/III, klima, lift, telefon, terasa, nov, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaja luksuznog stana,... više

228.000€ (4 145 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²

Čukarica, Velika Moštanica, 1. maja, 4a, 14500EUR

Velika Moštanica, Beograd

Agencijski ID: 131697, plac. Plac ukupno ima 5a. Uradjena deoba po papirima ima 4.2a . Super lokacija idealna za porodicnu gradnju. Vise informacija... više

14.500€ (36 €/m²)

  • 400m²

Zvezdara, Cvetkova pijaca, Ljube Davidovića, Lokal, 78m2, 95000 EUR

Cvetkova Pijaca, Beograd

Dvoetažni lokal površine 52m2 sa terasom od 26m2 u suterenskoj etaži. Cena je sa PDV-om. Lokal se nalazi u okviru novogradnje izgrađene 2023... više

95.000€ (1 217 €/m²)

  • 78m²

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 3.0, 72m2, 395000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 94809, XII/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, podrum. Prelep i potpuno namesten,... više

395.000€ (5 486 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 12/16 spratova

Palilula, Višnjička Banja, Mirka Milojkovića, 3.0, 67m2, 217000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 131657, I/V, klima, lift, telefon, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju izuzetno funkcionalan i moderan stan u naselju... više

217.000€ (3 238 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 1/5 spratova

Čukarica, Sremčica, Tomasa Edisona, 1.5, 42m2, 84900EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 131466, VPR/IV, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, podrum, ostava, stambena... više

84.900€ (2 021 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²

Voždovac, Lekino brdo, Matavuljeva, 2.5, 62m2, 252000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131578, II/IV, lift, garaza, podrum. Top ponuda – najbolji stan u projektu – 61,77m² – Lekino brdo Prodaje se izuzetno kvalitetan... više

252.000€ (4 064 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 2/4 spratova

Vračar, Južni bulevar, , 3.0, 63m2, 280000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 129527, IV/V, klima, lift, terasa(2), uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Lux 3.0 od 63m2, u novoj zgradi,... više

280.000€ (4 444 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 4/5 spratova

Zemun, Meandri, Zagorska, 3.5, 70m2, 200000EUR

Zemun (meandri), Beograd

Agencijski ID: 131571, VI/VI, lift, uknjizen, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Prodaje se troiposoban... više

200.000€ (2 857 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 6/6 spratova