Za upit kancelarija u Beogradu pronađeno 973 oglasa

Savski venac, Humska, , 2.0, 55m2, 228000EUR

Humska, Beograd

Agencijski ID: 129831, PR/III, klima, lift, telefon, terasa, nov, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaja luksuznog stana,... više

228.000€ (4 145 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²

Savski venac, Senjak, !!Bulevar vojvode Mišića, 5.5, 110m2, 209000EUR

Senjak, Beograd

Agencijski ID: 13700, PK/VIII, klima, lift, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Stan na odlicnoj... više

209.000€ (1 900 €/m²)

  • 6 soba
  • 110m²

Stari grad, Dorćol, Gospodar Jovanova, 5.0, 119m2, 408000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 124682, VIII/XII, lift(2), terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, ostava, deljiv, stambena zgrada. Stan sa pogledom... više

408.000€ (3 428 €/m²)

  • 5 soba
  • 119m²
  • 8/12 spratova

Mladenovac, Amerić, , 36a, 55000EUR

Amerić, Beograd

Agencijski ID: 118150, struja, uknjizen, plac. IZUZETNA PONUDA!!! Plac se nalazi izmedju America i Koracice,na 10 minuta od Mladenovca i par... više

55.000€ (15 €/m²)

  • 3600m²

Rakovica, Kneževac, Miloša Bogićevića, 2.5, 67m2, 150700EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 126070, III/IV, terasa, uknjizen, parking. Prodaje se odlican 2,5-soban stan (po potrebi adaptibilan u 3,5-soban) u novogradnji... više

150.700€ (2 249 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 3/4 spratova

Savski venac, Dedinje, , 4.0, 215m2, 697000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 26288, spratna, struja, klima, telefon, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta,... više

697.000€ (3 241 €/m²)

  • 215m²

Voždovac, Kumodraška, Bože Jankovića, 3.0, 71m2, 250000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 128323, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, dvoriste/basta. Vozdovac, ulica... više

250.000€ (3 521 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²

Stari grad, Knez Mihailova, Cara Uroša, 1.0, 40m2, 175000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 32476, PR/, video nadzor, izlog, klima, uknjizen, luks renoviran, stara gradnja, fasada dobra, lokal. Lokal sa izlogom na odlicnoj... više

175.000€ (4 375 €/m²)

  • 40m²

Voždovac, Braće Jerković, Milovana Jankovića, 6.0, 250m2, 500000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 73923, 2a, spratna, sut+pr+i+2+ptk, klima, terasa(4), uknjizen, renoviran, fasada dobra, garaza, parking, moze zamena(), vertikala.... više

500.000€ (2 000 €/m²)

  • 250m²

Čukarica, Železnik, Vladanova, 7.0, 310m2, 250000EUR

Železnik, Beograd

Agencijski ID: 112807, 5a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra,... više

250.000€ (806 €/m²)

  • 310m²

Vračar, Južni bulevar, Kneza Stracimira, 15m2, 33000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 122316. Povrsina je 14,5 m², dimenzija 5,8 x 2,5 metara, visina ulaznih vrata u garazu je 2,2 metra, sto omogucava pristup i... više

33.000€ (2 200 €/m²)

  • 15m²

Zvezdara, Vukov Spomenik, Vojvode Bogdana, 4.0, 135m2, 595000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 124760, I/IV, salonski, terasa, uknjizen, stara gradnja, fasada dobra, parking, ostava, pogodan za pp, deljiv. Funkcionalan i... više

595.000€ (4 407 €/m²)

  • 4 soba
  • 135m²
  • 1/4 spratova