Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1699 oglasa

Novi Sad, Adice, Svetolika Rankovica , 3.5, 75m2, 190000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 118422, I/III, klima, terasa, uknjizen, novogradnja, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju troiposoban stan od... više

190.000€ (2 533 €/m²)

  • 4 soba
  • 75m²
  • 1/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 190350€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1093563 Četvorosoban dupleks u izgradnji na atraktivnoj lokaciji na Telepu. Potkrovlje, lift, terasa, grejanje na gas.... više

190.350€ (2 025 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 3/4 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | DVOSOBAN I TROSOBAN STAN | 38m² DO 66

Liman 4, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života.... više

190.357€ (2 974 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Telep, Gorana Kovačića, 3.0, 78m2, 190400EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 121480, II/II, terasa, u izgradnji. Prodaje se trosoban stan u modernoj urbanoj vili sa svega sest stambenih jedinica, smestenoj... više

190.400€ (2 441 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 2/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190550€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1096301. Na prodaju uknjižen odličan, komplet opremljen stan u nov ijoj zgradi na Salajci na drugom spratu. Stan se sastoji... više

190.550€ (2 165 €/m²)

  • 3 soba
  • 88m²
  • 2/4 spratova

POLUNAMŠTEN DUPLEKS NA FENOMENALNOJ LOKACIJI!

Sajmište, Novi Sad

Prodaje se trosoban dupleks od 79 m² (uknjižen na 55 m², u postupku uknjižbe na 79 m²), smešten na poslednjem, šestom spratu održavane zgrade... više

190.550€ (3 464 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 55m²
  • 6/6 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001135

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Čika Stevina. Uknjižen dvoiposoban stan na lepoj lokaciji. Neposredna blizina Detelinarske pijace, osnovne... više

190.550€ (3 024 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 1.sprat

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 190950€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101857 CENA: 190.950e + provizija agencije od 3% Na prodaju izuzetno očuvan i pažljivo održavan trosoban stan, smešten... više

190.950€ (2 850 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novi Sad, Avijatičarsko naselje - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001183

Avijatičarsko naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Avijatičarsko naselje. Stambeno poslovni kompleks SQUARE GARDEN. Ceo kompleks pruža maksimalan komfor i funkcionalnost upotrebom kvalitetnih... više

191.480€ (3 191 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 2.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 191700€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101765, cena nekretnine je 191700e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Grbavica, 71 m2, trosoban, prvi sprat. Trosobna... više

191.700€ (2 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 1/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 192000€

Centar, Novi Sad

CENTAR ,LUX, OPREMLJEN. Agencijska oznaka 1101459 . CENA STANA JE 192.000eu +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se kvalitetan trosoban stan... više

192.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Podbara, Stevana Milovanova, 2.5, 77m2, 192500EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 126306, IV/, terasa, uknjizen, parking. Prodaje se svetao i lepo organizovan dvoiposoban porodicni stan od 77 m², smesten na... više

192.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 4.sprat