Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1699 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin –Duplex Novogradnja

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Duplex Prodaja stanova u Novom Sadu – moderni jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi u novogradnji na odličnoj lokaciji, sa planiranim... više

183.000€ (2 204 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Novi Sad, Petrovaradin, , 5.0, 108m2, 183600EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 131646, II/II, terasa. Prodaja PETROVARADIN NOVI *ELEGANCIJA* 108m2, u izgradnji.ZA HEDONISTE SA KROVNOM TERASOM DUZ CELOG STANA.... više

183.600€ (1 700 €/m²)

  • 5 soba
  • 108m²
  • 2/2 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 184000€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100974. CENA stana 184 000e + 3% agencijske provizije. Bulevar Patrijarha Pavla, četvorosoban, 92m2, treći sprat. Četvorosoban... više

184.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • 3/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 184000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099912 CENA 184.000e + agencijska provizija od 3%. Četvorosoban dupleks na drugom spratu manjeg stambenog objekta, bez lifta.... više

184.000€ (2 090 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Centar, Socijalno , 4.0, 88m2, 184000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 115618, II/II, dupleks, terasa, uknjizen, renoviran. Prodaje se lepo sredjen cetverosoban stan u mirnoj ulici svega par minuta... više

184.000€ (2 090 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 2/2 spratova

Prodaja Dvoiposobnog Stana Nova Detelinara | 63 m² | Lift | TERASA | DVA TOALE

Nova detelinara, Novi Sad

Prodaje se komforan i potpuno namešten dvoiposoban stan površine 63 m² na Novoj Detelinari u Novom Sadu. Stan se nalazi na 1. spratu stambene... više

184.500€ (2 928 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Telep, Futoški put , 4.0, 82m2, 184500EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 116500, II/VI, u izgradnji. Na prodaju komforan cetverosoban stan na Futoskom putu. Useljiv kraja 2026. Cena je sa PDV-om Telefon.... više

184.500€ (2 250 €/m²)

  • 4 soba
  • 82m²
  • 2/6 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, luksuzni stanovi sa panoramskim pogledom

Sremska Kamenica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, u ekskluzivnom stambeno–poslovnom kompleksu koji će zasigurno postati jedan od najlepših objekata i simbola... više

184.645€ (2 978 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Salajka, Karađorđeva, 3.0, 60m2, 184677EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 129728, IV/, u izgradnji. Na prodaju klasican trosoban stan 59,96m2 u izgradnji na Salajci. U pitanju je izuzetno pouzdan i kvalitetan... više

184.677€ (3 077 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 4.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 185000€

Centar, Novi Sad

Dvosoban, Kej, odličan ! Prelepa lokcija ! Agencijska oznaka stana 1102160. Cena stana 185,000 + 3% agencijske provizije. Oglašavamo prodaju... više

185.000€ (2 890 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 185000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100902 - Prodaje se uknjižena garsonjera na Grbavici ,bez tereta i zabeležbi. Stan se prodaje sa kuhinjom, i dvorišno je... više

185.000€ (2 681 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 69m²
  • Prizemlje/5 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 185000€

Nova Detelinara, Novi Sad

UKNJIŽEN petosoban dupleks stan na Novoj Detelinari... Agencijska šifra - 1102607... CENA 185.000 eur + 3% provizije... Novija zgrada na Novoj... više

185.000€ (1 850 €/m²)

  • 5 soba
  • 100m²
  • 6/7 spratova