Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1706 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin –Duplex Novogradnja

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Duplex Prodaja stanova u Novom Sadu – moderni jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi u novogradnji na odličnoj lokaciji, sa planiranim... više

180.200€ (2 468 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 180250€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1098622 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na PRODAJU uknjižen duplex KOMPLETNO NAMEŠTEN u Centru grada u... više

180.250€ (2 538 €/m²)

  • 5 soba
  • 71m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Telep - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1000954

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Cvećarska. Odličan, uknjižen dvoiposoban stan na Bulevaru Evrope. Ovaj komforan stambeni prostor čine prostran dnevni... više

180.250€ (2 538 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 71m²
  • 3/5 spratova

Prodaje se stan u Petra Drapsina centar

Stari Grad, Novi Sad

Opis oglasa U ponudi je potpuno renoviran salonac u centru Novog Sada, idealan kako za život, tako i za izdavanje stanova Novi Sad. Stan se... više

180.250€ (3 055 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 180250€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska sifra 1100054 CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Obezbeđen parking u dvorištu zgrade, dva mokra čvora, namešten, dvorišno... više

180.250€ (2 225 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 5/6 spratova

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, ulica Laze Telečkog, odlična lokacija

Centar, Novi Sad

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, ulica Laze Telečkog, odlična lokacija u samom centru grada. U pitanju je salonski stan površine 80m2,... više

180.250€ (2 253 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 2.sprat

Oglas

Rotkvarija, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad, u ponudi je prelep, potpuno namešten dvosoban stan površine 65 m2 na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako... više

181.000€ (2 784 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 2/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 181000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101343. CENA: 181000e +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Na prodaju je moderan, neuseljavan stan od 59 m² na odličnoj lokaciji –... više

181.000€ (3 067 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Telep - Namešten dvoiposoban stan ID#1001053

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odlično održavan stan u sklopu porodične kuće, uknjižen 1/1. Na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje u... više

181.280€ (2 060 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 88m²
  • Prizemlje

Trosoban stan NOVI SAD, 181550€

Centar, Novi Sad

POVOLJNO - NOVOGODIŠNJI POPUST... CENA sa PDV-om, kvalitetna novogradnja u centru grada useljiva na proleće 2026. godine... Stan se nalazi na... više

181.550€ (2 793 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Telep - Uknjižen trosoban stan ID#1000635

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Bulevar patrijarha Pavla. Predstavljamo uknjižen komforan po strukturi trosoban stan. U neposrednoj blizini škole, vrtića,... više

181.600€ (2 111 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, , 3.5, 79m2, 181700EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 130712, PK/II. *LUX NOVI-NOVO NASELJE* 97m2, 3,5-soban. SA PDV. ZA 30 DANA USELJIV! Dnevna soba i trpezarija 21,62 m2 i 3 spavace... više

181.700€ (2 300 €/m²)

  • 4 soba
  • 79m²