Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1706 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 180000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102318 CENA 180.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen trosoban duplex na Novoj Detelinari u neposrednoj blizini... više

180.000€ (2 250 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 180000€

AdamoviĆevo Naselje, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101723 . CENA: na cenu dodati agencijsku proviziju od 3%. Na prodaju predivan, veoma očuvan stan na atraktivnoj lokaciji... više

180.000€ (2 812 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 1/6 spratova

Novi Sad, Liman 2, , 2.0, 56m2, 180000EUR

Liman 2, Novi Sad

Agencijski ID: 131297, V/VIII, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava, stambena zgrada. STAN KAKAV SE VISE NE ZIDA.! LAKO MOZE BITI TROSOBAN,... više

180.000€ (3 214 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 5/8 spratova

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 3.0, 72m2, 180000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 122674, I/II, terasa, novogradnja. Na prodaju cetverosoban stan u stambenom kompleksu na Telepu blizu Dunava. Useljiv jul-avgust... više

180.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Rotkvarija, Kisačka, 2.0, 48m2, 180000EUR

Rotkvarija, Novi Sad

Agencijski ID: 115103, I/VI, klima, lift, terasa, uknjizen. Izuzetan stan u Novom Sadu na Rotkvariji, povrsine 48 m2, u novogradnji. Stan je... više

180.000€ (3 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/6 spratova

Novi Sad, Adice, , 4.0, 80m2, 180000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 130848, I/II, terasa, uknjizen. *ADICE LUX**ADICE LUX** 80 m2 4,0 - soban, ceo sprat LUX MANJA VILA. Iznad jos jedan stan. Podovi:... više

180.000€ (2 250 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Telep, Petefi Šandora, 3.0, 75m2, 180000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 128920, II/II, u izgradnji. Na prodaju trosoban stan u izgradnji, ulica Petefi Sandora. Useljenje kraj 2026 godine. Kvalitetna... više

180.000€ (2 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Telep, Petefi Šandora, 2.5, 59m2, 180000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 127846, II/III, lift, terasa, uknjizen, novogradnja. Na prodaju luksuzan trosoban stan od 59m2 u Petefi Sandora ulici na drugom... više

180.000€ (3 050 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Telep, Presernova, 3.0, 72m2, 180000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 123429, II/, klima, telefon, terasa, garaza, parking, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

180.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Bulevar Evrope, Bulevar Evrope, 4.0, 95m2, 180000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 107576, VI/VI, lift, uknjizen. Dupleks sa dva kupatila. Prodaje se sa komplet namestajem. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

180.000€ (1 894 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 6/6 spratova

Novi Sad, Adice, 80m2, na prodaju nov namešten stan

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice, 80m2, na prodaju nov namešten stan Novi Sad, Adice, prodajem četvorosoban, nov, namešten stan, 80m2, blizina doma zdravlja... više

180.000€ (2 250 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001150

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Janka Čmelika. Uknjižen dvoiposoban dupleks stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Osnovne škole i više... više

180.200€ (2 252 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 80m²
  • 5.sprat