Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 179000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102327, cena nekretnine je 179.000 e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Bulevar, 70 m2, troiposoban, peti sprat.... više

179.000€ (2 557 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 5/16 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 179000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102262 - Cena je 179 000 eura + agencijska provizija od 3%. Uknjižen trosoban stan na Novoj Detelinari. Sastoji se iz prostranog... više

179.000€ (2 841 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Telep, Prešernova, 3.5, 83m2, 179000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 104374, I/IV, terasa, uknjizen, nov, novogradnja, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

179.000€ (2 156 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Trosoban stan ID#1001170

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Koste Racina. Namešten, po strukturi trosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje.... više

179.220€ (2 560 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 5/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 179220€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099365 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Prelep četvorosoban duplex, odma useljiv, na vrlo lepoj lokaciji,... više

179.220€ (2 327 €/m²)

  • 4 soba
  • 77m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Telep, Milana Savića, 3.0, 69m2, 179500EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 123225, VPR/I, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju uknjizen trosoban stan od 69 m² u novogradnji iz... više

179.500€ (2 601 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²

Jednosoban stan NOVI SAD, 179800€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100460. CENA stana 179 800e + 3% agencijske provizije. Parking mesto je rezervisano za Vas. Dvorišni stan u strogom centru... više

179.800€ (3 100 €/m²)

  • 1 soba
  • 58m²
  • Prizemlje

Troiposoban stan NOVI SAD, 180000€

Telep, Novi Sad

Telep, troiposoban , novija zgrada.CENA 180.000 + agencijska provizija od 3%. Agencijska oznaka stana 1099950 , Novi Sad, Telep . Troiposoban... više

180.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 72m²
  • Prizemlje/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 180000€

Centar, Novi Sad

DVOSOBAN PENTHOUSE U SRCU NOVOG SADA - Agencijska oznaka 1102212 - CENA 180.000,00 € + 3% agencijske provizije. Oglašavamo na prodaju izuzetan... više

180.000€ (3 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 5/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 180000€

Novo Naselje - Savina, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102322 CENA 180.000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen duplex na 87m2 dok u stvarnosti ima 110m2. Prodaje se četvorosoban... više

180.000€ (1 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 4/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 180000€

Liman 4, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102616 CENA SA URAČUNATOM AGENCIJSKOM PROVIZIJOM OD 3%. Prodaje se putpuno renoviran KOMPLETNO NAMEŠTEN klasičan dvosoban... više

180.000€ (3 461 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 2/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 180000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101981 CENA 180.000e + 3% agencijska provizija. NAMEŠTAJ U CENI. NOV stan od 59m2 u Urbanoj vili od 9 stanova na Telepu,... više

180.000€ (3 050 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 2/2 spratova