Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – DVOIPOSOBAN STAN GRBAVICA – 64m² – RENOVIRAN

Grbavica, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – KOMPLETNO RENOVIRAN DVOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI – 64m² – TERASA U ponudi je kompletno renoviran dvoiposoban stan... više

176.900€ (2 764 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3/6 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin cene su sa PDV moguca kupovina na kredit

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

177.100€ (2 213 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 80m²
  • Potkrovlje/4 spratova

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen dvosoban stan ID#1001195

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude odlično održavan, komforan, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za... više

177.160€ (2 952 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 7/10 spratova

Novi Sad, Salajka, Karađorđeva, 3.0, 58m2, 177162EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 129726, IV/, u izgradnji. Na prodaju klasican trosoban stan 57,52m2 u izgradnji. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor.... više

177.162€ (3 054 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 4.sprat

Četvorosoban stan, Sajlovo, Novi Sad, 87 m2, 2 kupatila

Sajlovo, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu – luksuzni četvorosobni stanovi u urbanim vilama u Vidovdanskom naselju, na odličnoj lokaciji, idealni za porodični... više

177.427€ (2 039 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 87m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, , 4.0, 63m2, 177436EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130777, III/III, lift. *NOVA DETELINARA LUX* 4,0-ban stan 63,37 m2. BEZ TERASE. IZUZETNO MODERAN. Svaki metar stana max.iskoriscen!... više

177.436€ (2 816 €/m²)

  • 4 soba
  • 63m²
  • 3/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 177500€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Uknjižen, komoforan dvosoban stan na Novom naselju, u blizini Doma zdravlja. Kuhinja je odvojena, dnevni boravak sa trpezarijom prostran. Iz... više

177.500€ (2 817 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 1/6 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Slobodana Jovanovića, 2.0, 63m2, 177500EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 76920, I/IV, uknjizen. Novo naselje, 63m2, namesten dvosoban stan, pored ambulante, blizina autobuske stanice, banaka, marketa,... više

177.500€ (2 817 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 3.0, 65m2, 177705EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 129747, I/, u izgradnji. Na prodaju odlican trosoban stan u izgradnji na Telepu. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor.... više

177.705€ (2 733 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

177.720€ (2 962 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/8 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 178000€

Centar, Novi Sad

<p>JEDINSTVENA PRILIKA, Odlična lokacija, Trosoban, 91 m2, Socijalno. Agencijska šifra stana 1101991 . CENA stana 178 000e + 3% agencijske... više

178.000€ (1 956 €/m²)

  • 3 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/5 spratova

Prodaje se troiposoban stan, 80m2, Nova Detelinara

Nova detelinara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se odličan, komforan trosoban stan sa mogućnošću jednostavne adaptacije u četvorosoban stan uz minimalna... više

178.500€ (2 231 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova