Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1713 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 145000€

Telep, Novi Sad

BUL PATRIJARHA , USELJIV DVOSOBAN STAN, UKNJIZEN, PARKING. Agencijska oznaka 1102288. Cena stana je 144000e +3% agencijska provizija. Prodaje... više

145.000€ (3 020 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 145000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100953, Adice, trosoban, 69m2, drugi sprat. CENA 145.000e +3% agencijska provizija. Na prodaju lep stan sa svim stvarima... više

145.000€ (2 101 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, , 2.0, 42m2, 145000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 127506, IV/, lift(2), terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se dvosoban stan u Knezevom parku, u Galensovoj zgradi sa dva lifta.... više

145.000€ (3 452 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 4.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 145000€

Bulevar, Novi Sad

više

145.000€ (2 959 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 3/9 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Bulevar kneza Miloša, 2.5, 70m2, 145000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 129390, II/, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Na prodaju klasican dvoiposoban stan na Novom naselju. Stan se nalazi... više

145.000€ (2 071 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Telep, Kotorska, 3.0, 58m2, 145000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 125169, I/, stambena zgrada. Prodaje se trosoban stan u urbanoj vili izgradnji, 58m2 na Telepu. Izuzetno visok kvalitet izgradnje... više

145.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Klisa, Temerinski put, 2.5, 70m2, 145000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 95149, III/, lift, terasa, uknjizen, nov, parking. Nov dvoiposoban stan sa stvarima, sve u stanu novo. Sva tehnika pod garancijom,... više

145.000€ (2 071 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 3.sprat

Troiposoban stan VETERNIK, 145000€

Veternik, Novi Sad

Agencijska šufra - 1102267... Uknjižen troiposoban dupleks u kvalitetnoj novijoj zgradi u blizini Novosadskog puta. Treći sprat, terasa. Grejanje... više

145.000€ (1 686 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Kej - Renoviran jednoiposoban stan ID#1001119

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar - Kej, ulica Dušana Vasiljeva. Izdvajamo iz ponude odličan, kompletno renoviran jednoiposoban stan koji se nalazi na jednoj... više

145.230€ (3 457 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Stanovi u Petrovaradinu (0.5–4.0), 26–125 m² – Agencija Kompas

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Tražite savršeno mesto za život u Petrovaradinu? U ponudi imamo stanove površine od 28 do 125 m², u zgradama od 0.5 do 4.0 sprata, smeštene... više

145.558€ (2 746 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 145600€

Telep, Novi Sad

Telep, dvoiposoban stan u novoj LUX vili. Agencijska oznaka stana 1100582,<div>&nbsp;CENA 145600e + 3% agencijska provizija. obavezna kupovina... više

145.600€ (2 800 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 2/2 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 145750€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100541 CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju veoma komforan, dvosoban stan na Grbavici, 53m2. Sastoji... više

145.750€ (2 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 2/5 spratova