Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1713 oglasa

Novi Sad, Grbavica, , 2.0, 41m2, 133250EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 126981, I/III, lift. Prodaje se LUX NOVO 40,76 m2, 2,0-ban stan GRBAVICA, Novi Sad. Vrhunska gradnja. LIFT. Dnevni boravak 16,29.... više

133.250€ (3 250 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001114

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Jednoiposoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Ovaj stambeni prostor čine dnevni... više

133.385€ (3 811 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, , 3.0, 46m2, 133400EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130785, PR/III, lift, novogradnja. NOVA DETELINARA LUX 46 m2, 3,0-ban stan ODLICAN SA PDV. Vrhunska gradnja. Lift. Moderan stan,... više

133.400€ (2 900 €/m²)

  • 3 soba
  • 46m²

Prodaja dvosobnog porodičnog stana sa podrumom, 46m2 Detelinara Novi Sad, odli

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju je odličan dvosoban porodični stan površine 46m2 na Detelinari u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu starije kvalitetne gradnje... više

133.490€ (2 901 €/m²)

  • soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 133500€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102395, cena nekretnine je 133.000 + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Podbara, 38 m2, jednoiposoban, drugi sprat.... više

133.500€ (3 513 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Kej, Filipa Višnjića , 1.5, 38m2, 133500EUR

Kej, Novi Sad

Agencijski ID: 130149, II/IV, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. CENTAR - 38m2, NOV FANTASTICAN stan sa namestajem,. LIFT Blizina... više

133.500€ (3 513 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Salajka, Karađorđeva, 2.0, 43m2, 133610EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 129718, II/, u izgradnji. Na prodaju odlican dvosoban stan 43,38m2 u izgradnji na Salajci. U pitanju je pouzdan i kvalitetan... više

133.610€ (3 107 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Salajka, Karađorđeva, 2.0, 42m2, 133610EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 129721, III/, u izgradnji. Na prodaju dvosoban stan 43,38m2 u izgradnji. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor. Useljiv... više

133.610€ (3 181 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 3.sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 133700€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102280 CENA 134400e +3% agencijska provizija. Prodaje se nov ne useljavan jednoiposoban stan na Podbari blizu centra u... više

133.700€ (3 342 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1/5 spratova

Trosoban stan PETROVARADIN, 133900€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1092872 - Uknjižen trosoban dupleks u zgradi iz 2011. godine u centru Petrovaradina. Donja etaža stana se sastoji od velikog... više

133.900€ (1 969 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan PETROVARADIN, 133900€

Blok Vila, Novi Sad

Uknjižen trosoban stan u Petrovaradinu. Nalazi se u kući sa tri odvojene stambene jedinice. Pripada mu deo dvorišta (nekih 100 m)2 i parking... više

133.900€ (1 673 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 1/2 spratova

Prodaja dvosobnog stana 48m2 sa terasom i podrumom Podbara, odlična lokacija p

Podbara, Novi Sad

U ponudi je dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, Podbara, Almaški kraj.. Stan se nalazi na prvom spratu starije, kvalitetne gradnje... više

133.900€ (2 789 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 1.sprat