Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1713 oglasa

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 133950€

Cara DuŠana, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102549, cena nekretnine je 133.950E + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Cara Dusana, 47 m2, dvosoban, treći sprat.... više

133.950€ (2 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1/6 spratova

NA PRODAJU STAN – Bulevar Jaše Tomića, Novi Sad | 56 m² + dve terase | Cen

Banatić, Novi Sad

Na prodaju je funkcionalan i svetao stan od 56 m² u mirnom i odlično povezanom delu Novog Sada, u ulici Bulevar Jaše Tomića. Stan se nalazi... više

134.000€ (2 392 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 4.sprat

Prodaja stanova na Telepu | Novogradnja 2.0 i 3.0 stanovi 31–69m² | Kompas N

Telep, Novi Sad

U ponudi su novi stanovi na Telepu kvadrature od 31 do 69m², idealnih struktura od dvosobnih do trosobnih (2.0 – 3.0). Stanovi se nalaze u kvalitetnoj... više

134.415€ (2 987 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/2 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 134900€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101469 - CENA je 131 350 eura sa PDV + agencijska provizija od 3%. Troiposoban stan na Klisi. Orijentisan na tri strane.... više

134.900€ (1 900 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 71m²
  • 1/3 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 134900€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101470 - CENA je 134.900 eura sa PDV + agencijska provizija od 3%. . Troiposoban stan na Klisi. Orijentisan na tri strane.... više

134.900€ (1 900 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 71m²
  • 2/3 spratova

Dvosoban stan 55m² sa terasom, II sprat – Adamovićevo naselje, Novi Sad (KO

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan od 55 m² na odličnoj lokaciji u naselju Adamovićevo u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu... više

135.000€ (2 454 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 2.sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 135000€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102486 - Cena 135.000 + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Sastoji se iz dnevne... više

135.000€ (3 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 3/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 135000€

VeterniČka Rampa, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1099791 - CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Troiposoban stan na Veterničkoj rampi, kod Okretnice. Sastoji se iz... više

135.000€ (2 045 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 66m²
  • 2/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 135000€

VeterniČka Rampa, Novi Sad

Povoljna trosobna nekretnina. Agencijska oznaka stana 1102361. Cena stana 135.000eu + 3% agencijske provizije. Stan je uknjižen na 51 m2, ali... više

135.000€ (2 454 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • Prizemlje/3 spratova

Troiposoban stan PETROVARADIN, 135000€

Blok 8, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1099621. Cena 135.000e + 3% agencijske provizije. Predstavljamo uklnjižen troiposoban stan u Petrovaradinu. Velika trpezarija... više

135.000€ (1 753 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 77m²
  • 6/7 spratova

Novi Sad, Podbara, Jaše Ignjatovića, 1.5, 36m2, 135000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 130382, IV/, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican jednoiposoban stan u Jase Ignjatovic ulici na... više

135.000€ (3 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Centar, Bulevar kralja Petra I, 1.0, 36m2, 135000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 117773, IV/, lift, terasa, uknjizen, luks renoviran, parking. Na izuzetnoj lokaciji u Novom Sadu – na Bulevaru Kralja Petra I,... više

135.000€ (3 750 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 4.sprat