Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1713 oglasa

Novi Sad, Adamovićevo naselje - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001212

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Odličan, uknjižen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara, Bulevara... više

131.530€ (3 653 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 131600€

Telep, Novi Sad

Agencijska šifra - 1102367. Cena 131.600 eur + 3% provizije. NOV - odmah useljiv dvosoban stan u kvalitetnoj novoj zgradi na Telepu. Stan se... više

131.600€ (2 800 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 132000€

Liman 1, Novi Sad

LIMAN I , MANJI DVOIPOSOBAN STAN , UKNJIŽEN Agencijska oznaka 1101152 . CENA 132000 + agencijska provizija od 3% Retko u ponudi manji dvoiposoban... više

132.000€ (3 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 44m²
  • 4/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 132500€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102213 - Cena 132.500eu + agencijska provizija 3%. Uknjižen dvoiposoban stan na Adicama. Stan se sastoji od lepog dnevnog... više

132.500€ (2 598 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

132.561€ (1 699 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 1/2 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 132800€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102391 - Cena je 132 800e + agencijska provizija od 3%. Prodaje se dvosoban stan na Telepu. Stan se nalazi u kvalitetnoj,... više

132.800€ (3 161 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 2.0, 42m2, 132800EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 130211, II/V, klima, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Potpuno nov, svetao i tek useljen... više

132.800€ (3 161 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 2/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 132804€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100695 - CENA 128.060 sa PDV-om + agencijska oznaka od 3%. Prodaje se UKNJIŽEN dvosoban stan u izgradnji sa PDV-om, na Telepu,... više

132.804€ (2 825 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 3/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 132870€

Nova Detelinara, Novi Sad

Stan na izuzetnoj lokaciji koji vam nudi savršenu ravnotežu između praktičnosti i udobnosti. Agencijska oznaka 1096981, Novi Sad, Nova Detelinara,... više

132.870€ (2 044 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 65m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 133000€

Avijacija, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102596, cena nekretnine je 133.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Avijacija, 56 m2, dvosoban, prvi sprat.... više

133.000€ (2 375 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 133000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102489 - Cena 133.000 + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen polunamešten stan na Bulevaru Evrope. Sastoji se iz... više

133.000€ (2 770 €/m²)

  • 3 soba
  • 48m²
  • 2/6 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – novogradnja Detelinara, jednosobni, dvosobni i tro

Detelinara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan... više

133.000€ (2 770 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • Potkrovlje.sprat