Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Novi Sad, Grbavica, Lasla Gala, 1.5, 37m2, 120000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 124919, V/VI, dupleks, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjizen, ostava, stambena zgrada. Prodaje se dupleks na Grbavici... više

120.000€ (3 243 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Centar, Zlatne grede, 2.0, 57m2, 120000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 100253, PR/, klima, uknjizen. Apartman je pretvoren iz poslovnog prostora. Prizemlje 28,5m2 i suteren 28,5m2. Vise informacija... više

120.000€ (2 105 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²

Novi Sad, Detelinara, Stevana Divnina Babe, 2.0, 47m2, 120000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 50371, II/IV, uknjizen. Komforan stan u mirnoj ulici. U blizini se nalazi skola, marketi, park, tereni za sportove. Vise informacija... više

120.000€ (2 553 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 2.0, 44m2, 120313EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 129745, PR/, u izgradnji. Na prodaju dvosoban stan u izgradnji na Telepu. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor. Useljiv... više

120.313€ (2 734 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²

Novi Sad, Telep, Laze Lazarevića, 1.5, 39m2, 120500EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 132058, VPR/IV, uknjizen, novogradnja. Izuzetno svetao i funkcionalan jednoiposoban stan od 39m2 na Telepu, u ulici Laze Lazarevica.... više

120.500€ (3 089 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²

Jednoiposoban stan PETROVARADIN, 121500€

Centar, Novi Sad

Komplet opremljen stan bez ulaganja. Agencijska oznaka stana 1102227. Cena stana 121.500 eu +3% agencijske provizije. Odlična nekretnina u novo... više

121.500€ (2 892 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 121500€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102292 CENA 121.500e + 3% agencijska provizija. Prodaje se dvosoban stan na Detelinari u neposrednoj blizini O.Š."Svetozar... više

121.500€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 2/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 121500€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098346 -CENA stana 121500 3 % agencijske provizije. Dvosoban stan blizu Futoške pijace. Namesten . Poseduje dnevni boravak... više

121.500€ (2 336 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 4/6 spratova

Novi Sad, Petrovaradin, Preradovićeva, 2.0, 42m2, 121500EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 130386, VPR/, uknjizen. Na prodaju kompletno namesten dvosoban stan u Preradovicevoj ulici. Stan je uknjizen i kompletno namesten.... više

121.500€ (2 892 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²

Novi Sad, Futoška, Ćirpanova, 2.5, 52m2, 121500EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 109531, IV/, uknjizen, parking. Prodaje se izuzetan dvosoban stan (Cirpanova, Centar) kvadrature 52m2 (upisanih) + 22m2 (neupisanih).... više

121.500€ (2 336 €/m²)

  • 3 soba
  • 52m²
  • 4.sprat

Jednosoban stan PETROVARADIN, 121540€

Gradic, Novi Sad

Agencijska oznaka-1098927 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju stan u Petrovaradinu-Gradić, sa pogledom na tvrdjavu.... više

121.540€ (4 051 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • Prizemlje/3 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 122000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102416 CENA 134.200e + 3% agencijska provizija. Prodaje se KOMPLETNO RENOVIRAN dvoiposoban stan na Novom Naselju-Bistrica,... više

122.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 5/6 spratova