Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad
Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više
83.310€ (2 687 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijska oznaka 1102470 - CENA 83.700 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se jednosoban stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji, bez... više
83.700€ (2 700 €/m²)
Sajlovo, Novi Sad
Agencijski ID: 130016, II/II, terasa, u izgradnji, parking. SAJLOVO LUX 42 m2 u izgradnji, NA KORIDORU NOVOG 4 MOSTA - PREDGRADJE grada sa POTENCIJALOM.... više
84.000€ (2 000 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijski ID: 128919, I/, u izgradnji. Na prodaju manji dvosoban stan u izgradnji ulica Petefi Sandora. Useljiv kraj godine. Kvalitetna gradnja... više
84.000€ (2 400 €/m²)
Telep, Novi Sad
Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju je garsonjera u Novom Sadu, na atraktivnoj lokaciji Telep, u neposrednoj blizini nasipa i šetališta Šordoš.... više
84.460€ (2 912 €/m²)
Adice, Novi Sad
Agencijska oznaka 1097741. CENA stana 80 000e + 3% agencijske provizije. Jednoiposoban stan u novijoj gradnji u lepom delu Adica, blizina Dunava.... više
85.000€ (2 361 €/m²)
Telep, Novi Sad
Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan površine 29 m² u suterenu stambene zgrade, na odličnoj lokaciji na Telepu. Stan je polunamešten... više
85.000€ (2 931 €/m²)
ŽelezniČka Stanica, Novi Sad
Jednosoban stan 30m² – Renoviran i namešten, odlična lokacija u blizini Železničke stanice CENA: 85.000e + agencijska provizija 3%. Agencijska... više
85.000€ (2 833 €/m²)
Bulevar, Novi Sad
BULEVAR, USELJIV, UKNJIŽEN, LAKO U JEDOIPOSOBAN STAN. Agencijska oznaka 1101499. Cena stana 90000e +3% agencijske provizije .Odličan jednosoban... više
85.000€ (2 931 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 131732, I/, uknjizen. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju jednosoban stan 23m2 plus 14m2 galerija u Centru Novog Sada - pesacka zona.... više
85.000€ (3 695 €/m²)
Železnička Stanica, Novi Sad
Agencijski ID: 124571, III/, uknjizen, podrum. Prodaje se uknjizen jednosoban stan kod Zeleznicke stanice. U cenu ulazi i namestaj. Treci sprat... više
85.000€ (2 833 €/m²)
Petrovaradin, Novi Sad
Agencijski ID: 115140, PSUT/, uknjizen, novogradnja. Prodajem odlican nov dvosoban stan u Preradovicevoj ulici u polusuterenu . Stan je odradjen... više
85.000€ (1 808 €/m²)