Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1702 oglasa

Novi Sad, Bulevar Evrope, , 4.0, 105m2, 240000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 118938, V/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

240.000€ (2 285 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Sajam, , 3.5, 96m2, 240000EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 109307, I/, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Na prodaju kompletno renoviran porodicni stan.Stan se sastoji... više

240.000€ (2 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 96m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Rotkvarija, Kraljevića Marka, 3.0, 60m2, 240000EUR

Rotkvarija, Novi Sad

Agencijski ID: 101054, IV/IX, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, garaza, parking, podrum, ostava. Namesten trosoban stan 60m2, sa garaznim... više

240.000€ (4 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 4/9 spratova

Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, PENTHAUS KROVNA TERAS

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! penthaus cene su izrazene saPDV Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne... više

242.000€ (2 602 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, jednosobni, dvosobni,

Telep, Novi Sad

242.000€ (2 602 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • Prizemlje/1 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

242.052€ (3 315 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 1/8 spratova

Novi Sad, Satelit, , 4.0, 95m2, 242250EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126514, V/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* 95 m2 - 3 spavace sobe SA PDV, NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara,... više

242.250€ (2 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 5/7 spratova

Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban stan na Detelinari - 68m2

Detelinara, Novi Sad

Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u Novom Sadu, naselje Detelinara, površine 68 m². Stan se nalazi na drugom spratu moderne stambene... više

242.760€ (3 570 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 68m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Centar, Jovana Subotića , 3.5, 148m2, 244200EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 77519, IV/V, dupleks, lift, terasa(2), uknjizen, novogradnja, fasada dobra, parking, ostava. Odlican duplex u samom centru grada!... više

244.200€ (1 650 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Socijalno, Vojvode Šupljikca, 3.0, 65m2, 244746EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 129733, I/, u izgradnji. Na prodaju odlican trosoban stan u izgradnji od kvalitetnog investitora. Useljiv pocetkom 2027 godine.... više

244.746€ (3 765 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 244780€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1097348 - CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. Nov trosoban stan na Telepu. Tri spavače sobe, dnevni boravak... više

244.780€ (2 523 €/m²)

  • 3 soba
  • 97m²
  • 3/4 spratova

Stan sa 8 soba VETERNIK, 244800€

Centar, Novi Sad

više

244.800€ (1 700 €/m²)

  • 8 soba
  • 144m²
  • 2/2 spratova