Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1702 oglasa

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 239200€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101566, cena nekretnine je 239.200e + 3 % agencijske provizije, Novi Sad, Centar, 52 m2, jednoiposoban, drugi sprat.... više

239.200€ (4 600 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 2/12 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 239500€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102494, cena nekretnine 239.500e + 3% agencijke provizije. Petrovaradin, petosoban, 107m2, drugi sprat. Luksuzan, kompletno... više

239.500€ (2 238 €/m²)

  • 4 soba
  • 107m²
  • 2/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 240000€

Liman 4, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102198, cena nekretnine je 240000 + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Liman IV, 78 m2, trosoban, treći sprat. Kompletno... više

240.000€ (3 076 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/7 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 240000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100981 CENA 240.000 + agencijska provizija od 3%. Na prodaju uknjižen dvorišni stan u samom Centru grada-pešačka zona. Stan... više

240.000€ (4 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • Prizemlje/1 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 240000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka -1096580- CENA 240.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA- Uknjižen dvosoban stan u centru Novog Sada, u delu poznatijem kao Stari... više

240.000€ (4 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 240000€

Sajam, Novi Sad

Oglasava se prodaja stana u blizini Novosadskog sajma. Agencijska oznaka 1098272. CENA: 240 000 e + 3 % agencijske provizije. Stan je kompletno... više

240.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • 1/6 spratova

Novi Sad, Centar, Socijalno, 3.0, 75m2, 240000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 132288, I/IV, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju klasican trosoban stan od 75m2 kod Socijalnog u izuzetno kvalitetnoj zgradi... više

240.000€ (3 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 240000€

Sajam, Novi Sad

U neposrednoj blizini Betanije, lep i prostran dupleks stan gde u ceni stana vam sleduje i garaža od 17 m2+++Agencijska oznaka stana 1101378,... više

240.000€ (2 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Liman 4, , 3.0, 78m2, 240000EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 129664, III/V, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju odlican trosoban stan 78 m² na Limanu cetiri , treci sprat sa liftom. Okrenut... više

240.000€ (3 076 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Kopernikova, 4.0, 120m2, 240000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 127834, III/, terasa, uknjizen, parking, moze zamena(). Na prodaju cetverosoban stan u tri nivoa 120m2 u Kopernikovoj ulici.... više

240.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Salajka, Radoja Domanovića, 3.0, 103m2, 240000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 127174, III/, dupleks. Na prodaju odlican trosoban dupleks stan u Radoja Domanovica ulici od 103m2 koji je uknjizen na 74m2 posto... više

240.000€ (2 330 €/m²)

  • 3 soba
  • 103m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Sajam, Slobodana Bajica , 3.0, 100m2, 240000EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 123533, III/, lift, uknjizen, garaza, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%.... više

240.000€ (2 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²
  • 3.sprat