Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1703 oglasa

Stan sa 8 soba VETERNIK, 244800€

Centar, Novi Sad

više

244.800€ (1 700 €/m²)

  • 8 soba
  • 144m²
  • 2/2 spratova

Prodaje se luksuzan stan na Salajci - 103m2

Salajka, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, moderan i nikad useljavan troiposoban stan na Salajci, smešten u novoj zgradi na svega oko 10 minuta peške... više

244.800€ (2 376 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 103m²
  • 4.sprat

Prodaja trosobnog stana, 100m2, Sajmište, garaža

Sajmište, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se moderan i funkcionalan dupleks stan ukupne površine 100m2, sa pripadajućom garažom od 17m2, na izuzetno... više

244.800€ (2 448 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 100m²
  • 3/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 245000€

Liman 2, Novi Sad

<p>Kompletno adaptiran trosoban stan, u neposrednoj blizini Promenade. Odmah useljiv. Agencijska oznaka stana 1102006, cena stana je 245.000e... više

245.000€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 10/16 spratova

Prodaja trosobnog dupleks stana Novi Sad – Sajam | 100m2, garaža uključena,

Sajmište, Novi Sad

Struktura: Trosoban stan – dupleks Kvadratura: 100 m2 Sprat: III sprat (lift) Lokacija: Sajam, Novi Sad – blizina Betanije Parking / garaža:... više

245.000€ (2 450 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 100m²
  • 3.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 245700€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100505. CENA stana 245 700e+ 3% agencijska provizija. Garaža od 15m2 u suterenu zgrade, povezana sa liftom. Uknjižen 1/1.... više

245.700€ (2 700 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 3/4 spratova

Sremska Kamenica, Popovica - Nov četvorosoban stan ID#1001156

Popovica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica, Popovica. Stan u izgradnji pozicioniran u stambenom kompleksu „Royal Residency“, zatvoren luksuzan kompleks sa bazenima okružen... više

246.100€ (2 861 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 86m²
  • 1/2 spratova

Sremska Kamenica, Popovica - Nov četvorosoban stan ID#1001155

Popovica, Petrovaradin, Novi Sad

246.100€ (2 861 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 86m²
  • 1/2 spratova

Četvoroiposoban stan NOVI SAD, 246500€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102625. Cena stana je 246500e +3% agencijska provizija. Stan se nalazi u blizini Bulevara, Futoške pijace u mirnoj , uvučenoj... više

246.500€ (1 700 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 145m²
  • 5/6 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 247200€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Troiposoban stan na Novom naselju. Prizemlje, terasa. Deo stana je u legalizaciji. IDS 1075017. više

247.200€ (2 548 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 97m²
  • Prizemlje/4 spratova

DVOSOBAN STAN NA PRODAJU 60M2 KOMPLETNO NAMEŠTEN KRALJEV PARK NOVI SAD NOVA ZG

Rotkvarija, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad - prodaje se nov, potpuno namešten dvosoban stan od 60m2 u naselju Kraljev park, u ulici Kraljevića Marka, na odličnoj... više

247.200€ (4 120 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • .sprat

Stan Novi Sad – Nov dvosoban kompletno namešten stan 60m², nameštaj po mer

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaje se nov dvosoban stan u Novom Sadu, površine 60 m², kompletno namešten nameštajem rađenim po meri. Stan je neuseljavan, moderno opremljen... više

247.200€ (4 120 €/m²)

  • soba
  • 60m²
  • .sprat