Sajam, Novi Sad
Agencijska oznaka - 1102146 - CENA 80.000 + 3% provizije... Garsonjera u blizini Bulevara i Sajma. Sastoji se iz sobe, odvojene kuhinje i kupatila.... više
80.000€ (3 333 €/m²)
Železnička Stanica, Novi Sad
Agencijski ID: 127319, VI/VII, uknjizen. Prodaje se jednosoban stan povrsine 32 m², smesten na 6. spratu zgrade koja nije poslednja etaza, u... više
80.000€ (2 500 €/m²)
Adice, Novi Sad
Agencijski ID: 130873, VPR/, klima, uknjizen, parking. UKNJIZEN STAN!!! Na prodaju izuzetno funkcionalan manji jednoiposoban stan od 32m2 koji... više
80.000€ (2 500 €/m²)
Adice, Novi Sad
Agencijski ID: 105666, SUT/, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava. Prodaje se opremljen trosoban stan u suterenu zgrade 70 m2 sa odvojenom... više
80.000€ (1 142 €/m²)
Novi Sad
Agencijski ID: 98451, I/IV, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-0210.... više
80.000€ (2 424 €/m²)
Sremska Kamenica, Novi Sad
U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2, u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više
80.046€ (2 858 €/m²)
Sremska Kamenica, Novi Sad
80.100€ (2 860 €/m²)
Adice, Novi Sad
U ponudi je funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 42 m² u novoj zgradi na Adicama. Nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za rešavanje... više
80.300€ (1 911 €/m²)
Veternik, Novi Sad
U ponudi je dvosoban stan površine 40 m² u Veterniku, u ulici Milana Tepića. Stan se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini svih sadržaja potrebnih... više
81.000€ (2 025 €/m²)
Veternik, Novi Sad
81.000€ (2 025 €/m²)
Novi Sad
Agencijski ID: 131395, PR/, terasa, u izgradnji. Trosoban stan u izgradnji u urbanoj vili u Veterniku. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas.... više
81.550€ (1 735 €/m²)
Adice, Novi Sad
Agencijski ID: 131399, PR/, terasa, u izgradnji. Prodaje se trosoban stan u izgradnji na Adicama. Grejanje na gas. Stan ce biti uknjizen kao... više
81.550€ (1 735 €/m²)