Za upit jeftine kuće srbija hitno pronađeno 1924 oglasa

Porodična kuća u centru Dragocveta 160m2 (5 km od Jagodine)

Dragocvet, Okolina, Jagodina

Na prodaju prostrana i funkcionalna kuća na idealnoj lokaciji u samom centru sela Dragocvet. Savršena prilika za one koji žele mirniji život... više

51.500€ (321 €/m²)

  • 160m²
  • .sprat

KUĆA U MLAKAMA

Mlake, Sombor

KUĆA!! SPUŠTENA CENA!!! U vrlo lepom delu Mlaka, na uglu dve ulice, se prodaje kuća od 114m2 na parceli od 443m2. Kuća je mešovite i čvrste... više

51.500€ (451 €/m²)

  • 114m²
  • .sprat

SALAŠ U BILIĆU

Bilić, Okolina, Sombor

SALAŠ! Bilićko naselje,starije salašarsko domaćinstvo,kuće sa dodatnim prostorm 209m2,opremljeno za život,ekonomsko dvorište i zemlje okolo... više

51.500€ (246 €/m²)

  • 209m²
  • .sprat

KUĆA! ŽARKOVAC

Žarkovac, Okolina, Sombor

KUĆA! ŽARKOVAC, na Somborskom putu, prodaje se kuća veličine 124m2 na placu od 844m2. Sastoji se od predsoblja, 2 spavaće sobe, dnevnog boravka,... više

51.500€ (415 €/m²)

  • 124m²
  • .sprat

Kuća Vlasotince

Vlasotince, Vlasotince, Vlasotince

Na prodaju kuća sa pomoćnim objektima u Vlasotincu. Odlična investicija za porodičan život. Nalazi se na placu od 251... više

52.000€ (485 €/m²)

  • 107m²
  • Prizemlje

Starija kuća(vertikala)za renoviranje blizu centra grada

Centar, Paraćin

Prodajemo stariju kuću idealnu za porodičan život ,ili kao investiciju uz neophodnu adaptaciju.Kuća je gradjena kvalitetno i čvrsto sa klasičnim... više

52.000€ (477 €/m²)

  • 109m²
  • .sprat

Na prodaju kuća u Lalincu 210m2 na placu od 4.44 ari

Lalinac, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća u Lalincu, 10km od Niša 210m2 stambenog prostora na placu od 4,44 ara. Kuća se sastoji prizemlja, sprata i potkrovlja.... više

52.000€ (247 €/m²)

  • 210m²
  • Prizemlje

Futog Novi Sad Kuća 82m2 na placu 469m2, investicioni plac, uknjiženo

Futog, Novi Sad

Na prodaju kuća sa placem u Futogu, u blizini Novog Sada, idealna kao investicija ili za izgradnju porodične kuće. Nekretnina se nalazi u mirnom... više

52.000€ (110 €/m²)

  • 469m²
  • .sprat

Kuća, Staro groblje

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli u neposrednoj blizini Novog Niša, DIFa i fakulteta zaštite na radu, uknjižene površine 88m2 sa pomoćnim objektom,... više

52.000€ (590 €/m²)

  • 88m²
  • Prizemlje

Kuća 129m2, 6 ari placa, Barič, Obrenovac - 53.000€ (HITNA PRODAJA)

Barič, Obrenovac, Beograd

Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i potkrovlja, nalazi se na mirnom mestu i sa potkrovlja kuće se pruža fenomenalan pogled. Nalazi se na... više

53.000€ (410 €/m²)

  • 129m²
  • .sprat

Kovin, Deliblato - Žarka Zrenjanina, 119m2

Deliblato, Okolina, Kovin

Kovin, Deliblato - Žarka Zrenjanina kuća, 119m2, prizemlje, TA i peć na drva, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, pomoćni objekti... više

53.000€ (445 €/m²)

  • 119m²
  • Prizemlje

Boljevac, Rtanj – Jablanica 130kvm+32kvm+1,2a ID#22311

Jablanica, Boljevac, Boljevac

Prodaju se zajedno sa kućama i pomoćnim objektima tri parcele u dolini Crnog Timoka ukupne površine 3242m2 na oko 300m od kuća. Jedna građena... više

53.000€ (327 €/m²)

  • 162m²
  • Prizemlje/1 spratova