Za upit jeftine kuće na prodaju srbija pronađeno 1924 oglasa

Boljevac - 86kvm + 6,16ari

Boljevac, Boljevac

Prodaje se nova porodična kuća Pr+Ptk od 86m2, (u osnovi 100m2) na parceli – građevinsko zemljište od 6a 16m2 u jugo-zapadnom delu Boljevca,... više

99.000€ (1 151 €/m²)

  • 86m²
  • 2/2 spratova

Užice, Zlatibor, Dugi Do, 4.0, 122m2, 99000EUR

Zlatibor, Užice

Agencijski ID: 27263, 6a, spratna, pr+i, struja, terasa, uknjizen, novogradnja, fasada nova, dvoriste/basta, horizontala. Kuca ima izlaz na... više

99.000€ (811 €/m²)

  • 122m²

Zemun, Kalvarija, Vladimira Nikolića, 1.0, 25m2, 99000EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 123493, 0.5a, prizemna, klima, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp, cela.... više

99.000€ (3 960 €/m²)

  • 25m²

Subotica, Palić, Horgoški put, 2.0, 120m2, 99000EUR

Subotica

Agencijski ID: 89118, 14a, struja, uknjizen, dvoriste/basta, cela. ZONA TURISTICKO SPORTSKO-REKREATIVNOG KARAKTERA Gradsko gradjevinsko zemljiste... više

99.000€ (825 €/m²)

  • 120m²

Novi Sad, Sremska Kamenica, Artiljevo , 2.0, 61m2, 99990EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131186, 8.7a, terasa, uknjizen. Na prodaju vikend kuca 61m2 sa palcem od 864m2 na Artiljevu . Do kuce se dolazi asfaltnim putem.... više

99.990€ (1 639 €/m²)

  • 61m²

Na prodaju kuča 160m2, na Broju 6

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju domaćinstvo na Broju 6, 7km od centra Niša 160 m2 stambenog prostora i 5 ari zemljišta. Stambeni deo se sastoji od dve stambene jedinice... više

100.000€ (625 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Kuća sa letnjikovcem u dvorištu

Solaris, Jagodina

Urađena izolacija samo fasada nije. Ima letnjikovac sa kaminom u dvorištu i može i kolima da se uđe. više

100.000€ (1 020 €/m²)

  • 98m²
  • /1 spratova

Kuća , Gabrovački put, 183m2

Ćele kula, Medijana, Niš

Na prodaju kuća,naselje Gabrovački put . Porodična stambena zgrada je ( P + I + PK) sa placem od 20a. U prizemlju kuće se nalazi letnja kuhinja... više

100.000€ (546 €/m²)

  • 183m²
  • Prizemlje

Kuća u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, 63 m2, plac 162 kroz 1507 m2

Mala Vaga, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 63 m2, plus suturen, plac 162 kroz 1507 m2zajedničko dvorište i dve garaže.... više

100.000€ (1 587 €/m²)

  • 63m²
  • Prizemlje

Kompletno imanje sa dve kuće, voćnjakom i pomoćnim objektima – sve na jedn

Železnička stanica, Ćuprija

Predstavljamo imanje površine 22 ari, pažljivo organizovano i opremljeno: Glavna kuća – novije gradnje, moderno uređena i odmah useljiva. Pomoćna... više

100.000€ (400 €/m²)

  • 250m²
  • /1 spratova

Kuća sa odličnim placem

Ribare, Okolina, Jagodina

Prizemna kuća sa podrumom, upisana na 117 m², nalazi se na placu površine 38 a u Ribaru, u okolini Jagodine. Kuća je starije gradnje, ali je... više

100.000€ (854 €/m²)

  • 117m²
  • Prizemlje

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 100000€

Cardak, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka - 3091104 - Cena je 100 000e + agencijska provizija 3%. Uknjižena kuća od 75m2 u mirnom delu Čardaka. Starija kuća je funkcionalna... više

100.000€ (671 €/m²)

  • 149m²