Centar, Sombor
HITNA PRODAJA! KUĆA I POSLOVNI PROSTOR! Nalazi se u blizini bolnice, sa ulice 80m2 poslovnog prostora (dva lokala od kojih je jedan razradjen)... više
100.000€ (282 €/m²)
Erdeč, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju kuća u naselju Erdeč sa imanjem. U osnovi 112m2 stambenog prostora sa pomoćnim objektima na 1668 m2 placa i još 15943m2 zemljišta..... više
100.000€ (892 €/m²)
Centar, Jagodina
Očuvana kuća u blizini pijace,PVC stolarija,laminat,legalizovana. više
100.000€ (729 €/m²)
Gabrovac, Palilula, Niš
Na prodaju kuća u izgradnji u naselju Gabrovac, 400m2, na 12 ari placa. Kuća se sastoji od dve stambene jedinice ili dve lepljene kuće gde svaku... više
100.000€ (250 €/m²)
Širi centar, Jagodina
Izlaz na dve ulice, prilaz asfaltnim putem i pešačkom stazom! *Poseduje podrumski deo, visoko prizemlje, sprat i potkrovlje. Idealno za život... više
100.000€ (500 €/m²)
Centar, Kragujevac, Kragujevac
Kuća se nalazi u centru i ima 41m2. Kuća starije gradnje u zajedničkom dvorištu. Sastoji se od dve spavaće sobe i dnevnog boravka sa kuhinjom... više
100.000€ (2 439 €/m²)
Centar, Apatin
KUĆA-PLAC! Apatin. Kuća za rušenje,za investitore u Centru,300m2 uknjiženo kao stambeni prostor i skoro još toliko pomoćnog prostora,na parceli... više
100.000€ (334 €/m²)
Beograd mala, Crveni krst, Niš
Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Autobuske stanice, nalzi se na placu od 4 ara. Kuća je prizemna, površine 140m2,... više
100.000€ (714 €/m²)
Popovac, Crveni krst, Niš
Na prodaju kuća u Popovcu, 300 m2, sa pomoćnim objektima, na 17 ari placa., 100.000e. Kuća se nalazi u blizini osnovne škole i sastoji se od... više
100.000€ (333 €/m²)
Donje Vlase, Palilula, Niš
Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište.... više
100.000€ (434 €/m²)
Ljig
6.5 hektara zemlje od toga je 4 hektara obradiva površina a ostalo je šuma. Ima dva bunara i jedan prirodan izvor. Vlasnik 1/1. Imanje se nalazi... više
100.000€ (769 €/m²)
Jezero, Okolina, Despotovac
Kompletno domaćinstvo se prostire na 80 ari placa u blizini centra sela u Jezeru. Na placu se nalaze dve kuće. Prva je 118m2 u osnovi, sastoji... više
100.000€ (200 €/m²)