Za upit jeftine kuće na prodaju srbija hitno pronađeno 1924 oglasa

Prodaje se kuća u Beški, 120m2

Beška, Okolina, Inđija

Prodaja kuća Beška – na prodaju porodična kuća površine 120 m² (Pr + 1) sa prostranim placem od 20 ari, smeštena u centru mesta Beška, na svega... više

71.400€ (595 €/m²)

  • 120m²
  • .sprat

Kuća u Pirotu, ukupno 200 m2, plac 8,5 ari,

Pirot, Pirot, Pirot

Na prodaju očuvana i kvalitetno održavana prizemna kuća u Pirotu, na mirnoj, pristupačnoj lokaciji kod Vašarišta, na lepom, ravnom... više

71.500€ (357 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Starija kuća u centru grada retko u ponudi 79m2 sa pomoćnim objektim od 31m2

Centar, Jagodina

Kuća se nalazi u blizini pijace i samog centru grada. Aristoktatska gradjevina iz 1938. Sa čvrstim kamenim temeljom. Moguće je preuređenje prostora... više

72.000€ (911 €/m²)

  • 79m²
  • Prizemlje

Kuća 160 m², 96 ari, Obrenovac, Ljubinić – 72 000 € (NAMEŠTENA)

Ljubinić, Obrenovac, Beograd

U ponudi kuća u Ljubiniću, opština Obrenovac, površine 12 m2, 39 m²,18 m² spratnosti Pr+1+Pk, na placu od 96 ari. Struktura: Prizemni deo se... više

72.000€ (450 €/m²)

  • 160m²
  • .sprat

APATIN - ODMAH USELJIVA KUĆA

Centar, Apatin

Kuća blizu centra Apatina, odmah useljiva i renovirana, predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje. Nalazi se na mirnoj lokaciji, a... više

72.000€ (600 €/m²)

  • 120m²
  • .sprat

Prava prilika – kuća sa dva sprata, garažom i velikom parcelom – useljiva

Bunker, Ćuprija

Na prodaju je kuća površine 118m², koja dolazi u kompletu sa pomoćnim objektom na dva sprata površine 71m² i garažom – idealno rešenje za porodično... više

72.000€ (610 €/m²)

  • 118m²
  • 2/2 spratova

SPRATNICA BLIZU CENTRA GRADA!

Centar, Sombor

KUĆA! U okviru Venca,nedaleko od samog centra grada,nalazi se kuća,površine 214m2,u dve stambene etaže,ali koja može funkcionisati i kao jedan... više

72.000€ (336 €/m²)

  • 214m²
  • Prizemlje/1 spratova

KUĆA! KULA!

Kula

Na prodaju je prelepa kuća čvrste gradnje u mirnom delu Gornjeg Grada u Kuli, građena od kvalitetne cigle koja osigurava dugotrajnost i udobnost.... više

72.100€ (198 €/m²)

  • 364m²
  • .sprat

Inđija, Beška, Kneza Miloša, 4.0, 120m2, 72100EUR

Inđija

Agencijski ID: 126314, 20a, spratna, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901.... više

72.100€ (600 €/m²)

  • 120m²

Kuća u centralnom delu Batočine pogodna za višečlane porodice

Širi centar, Batočina

Na površini placa od 10 ari, smeštena je kuća od 240 m2 , sa 5 spavaćih soba, dva dnevna boravka, dve trpezarije i kuhinje i dva kupatika ,... više

73.000€ (304 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća 70m², sa predivnim pogledom na Obrenovac, 35 ari placa, Draževac – 73

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju prelepo imanje u Draževcu, smešteno na izuzetnoj lokaciji, svega 700 m od centra sela. Kuća se nalazi na uzvišenju sa kog se pruža... više

73.000€ (1 042 €/m²)

  • 70m²
  • .sprat

Prelepa potpuno opremljena prizemna kuća sa garažom u centralnom delu Batoči

Širi centar, Batočina

Jedinstvena ponuda! Manja racionalna kuća prizemna kuća u širem centru Batočini. sa garažom i ostavom. Modernog dizajna , potpuno nova renovirana.... više

73.000€ (890 €/m²)

  • 82m²
  • Prizemlje