Za upit jeftine kuće na prodaju srbija hitno pronađeno 1924 oglasa

MALA KUĆA

Goge, Sombor

Blizu Vidovđanske ulice se prodaje kuća od 70m2 sa pomoćnim objektima od 19m2 na parceli od 278m2. Kuća je čvrste gradnje, ima pretsoblje, dve... više

38.200€ (545 €/m²)

  • 70m²
  • .sprat

Kuća u naselju Ženeva

Ženeva (Devizno naselje), Niška banja, Niš

Prodaje se prizemna kuća u naselju Ženeva u blizini Niške Banje. Plac na kome se nalazi kuća je 244 m2. Površina pod objektima je 96m2. Dvorište... više

39.000€ (406 €/m²)

  • 96m²
  • Prizemlje

Kuća u Berbatovu, 90 m2, plac 678 m2

Berbatovo, Palilula, Niš

Na prodaju kvalitetno građena i održavana kuća u selu Berbatovo, blizu Niša, ukupne površine 90 m2 u dve etaže, na lepom placu... više

39.000€ (433 €/m²)

  • 90m²
  • 1.sprat

KUĆA! BLIZU CENTRA

Centar, Sombor

KUĆA! Kod Čonopljanskog puta, prodaje se kuća veličine 108m2 na placu od 350m2, dimenzija cca 17mx20m. Nekretnina je pogodna za kompletnu adaptaciju... više

39.000€ (361 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

Vikendica, Bubanj - Novo groblje, 100m2, 55ari

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju vikendica na Bubnju u neposrednoj blizini Novog groblja. Ukupna površina placa je oko 55ari, vikendica ima oko 100m2 (51m2 u osnovi,... više

39.998€ (399 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Renovirana Nameštena Kuća u Bačkom Gradištu od 63m2

Bačko Gradište, Bečej

Prodajem renoviranu odmah useljivu kuću u bačkom gradištu blizu Tise i bisernog ostrva.kuća ima 63m2 a dvorište je 500m2. Kuća ima dve sobe,veliku... više

39.999€ (634 €/m²)

  • 63m²
  • Prizemlje

Kuća sa pomoćnim objektima

Kočino selo, Okolina, Jagodina

Na parceli se nalazi kuća i tri pomoćna objekta, kuća je površine 91m2. Pomoćni objekti 42m2,26m2 i 23m2 izgrađeni pre donošenja propisa o izgradnji.... više

40.000€ (439 €/m²)

  • 91m²
  • /1 spratova

Kuća za renoviranje u Majuru sa pomoćnim objektom do glavnog puta

Majur, Okolina, Jagodina

Stara kuća za renoviranje u Majuru sa velikim pomoćnim objektom i placom površine 69a više

40.000€ (666 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje

Porodična stambena zgrada pr+po

Karađorđevo brdo, Paraćin

Objekat je sazidan u tri nivoa sa voćnjakom ograđenim, struja, voda Izuzetna lokacija za odmor .Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili... više

40.000€ (333 €/m²)

  • 120m²
  • .sprat

Ukrovljena kuća

Gloždak, Paraćin

više

40.000€ (238 €/m²)

  • 168m²
  • .sprat

Useljiva, sređena kuća

Kajsijar, Jagodina

*desna strana kuće - stan na spratu *u dvorištu je pomoćni objekat *USELJIVO više

40.000€ (714 €/m²)

  • 56m²
  • /1 spratova

DVORIŠNA KUĆA! SOMBOR!

Mlake, Sombor

SOMBOR! MLAKE! Dvorišna kuća od 78m2. Sastoji se od spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilo i ostava. DOBRO ODRŽAVANA! Čvrste... više

40.000€ (512 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat