Za upit dgkanal in rs pronađeno 8396 oglasa

Stari grad, Centar, Kraljevića Marka, 2.5, 54m2, 300000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 46424, II/V, klima, telefon, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. Stan se nalazi u zgradi pod zastitom drzave. Gradnja... više

300.000€ (5 555 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 2/5 spratova

Kuća sa tri stana u centru Jagodine

Širi centar, Jagodina

Ako želite kuću gde mogu odvojeno da žive čak tri porodice mislimo da je ovo idealna kuća za Vas. U pitanju je kuća spratnosti: suteren, prizemlje,... više

190.000€ (475 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje/3 spratova

Nov, neuseljavan dvosoban stan na Adicama na mirnoj lokaciji, sa mogućnošću

Adice, Novi Sad

U ponudi je nov, neuseljavan dvosoban stan na Adicama, kako za stanovanje tako i kao sigurnu investiciju za buduće izdavanje. Stan se nalazi... više

75.396€ (1 933 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • .sprat

Novi Sad, Liman III - Odličan dvoiposoban stan + 2 garažna mesta ID#1001202

Liman III, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman III, ulica Narodnog fronta. Predstavljamo odličan, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najatraženijih... više

448.000€ (4 266 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 105m²
  • 2.sprat

Dupleks, park Svetog Save, 151 m2

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Na prodaju duplex stan u blizini parka Svetog Save, 151 m2. Stan se nalazi na 7.i 8. spratu novije zgrade sa panoramskim liftom i sastoji se... više

242.100€ (1 603 €/m²)

  • 4 soba
  • 151m²
  • 7.sprat

Sremska Mitrovica, Manđelos, , 10a, 11000EUR

Manđelos, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 130318, struja, plac. Odlicni gradjevinski placevi u vikend naselju Mandjelos, od po cca. 10,5 ari, svaki. Prodaje se ukupno... više

11.000€ (11 €/m²)

  • 1000m²

Sopot, Babe, Partizanski put, 20a, 70000EUR

Babe, Beograd

Agencijski ID: 127359, struja, uknjizen. U ponudi je odlican plac na izuzetnoj lokaciji u naselju Babe, opstina Sopot. Plac ima direktan izlaz... više

70.000€ (35 €/m²)

  • 2000m²

Sopot, Babe, Partizanski put, 10a, 35000EUR

Babe, Beograd

Agencijski ID: 127358, struja, uknjizen. U ponudi je odlican plac na izuzetnoj lokaciji u naselju Babe, opstina Sopot. Plac ima direktan izlaz... više

35.000€ (35 €/m²)

  • 1000m²

GROCKA BRESTOVIK 6200m2 , 30000e

Brestovik, Grocka, Beograd

IDEALNO MESTO KO ŽELI MIR, DALEKO OD GUŽVE, KAKO ZA ŽIVOT (VIKENDICA), TAKO I ZA VINOGRADE, PROIZVODNJU ZDRAVE HRANE, ORGANSKA PROIZVODNJA... više

30.000€ (4 €/m²)

  • 6200m²

Seoska kuća u okolini Jagodine, Vinorača

Vinorača, Okolina, Jagodina

Kuca u centru Vinorače, nalazi se u blizini prodavnice, i škole. Asfalt do kuće. Plac je dovoljano veliki da mozete koristiti za gradnju ili... više

75.000€ (842 €/m²)

  • 89m²
  • .sprat

Savski venac, Beograd na vodi, , 4.0, 160m2, 1390000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 129177, XV/, klima, lift, terasa(2), nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza(2), stambena zgrada. Predstavljamo vam nekretninu... više

1.390.000€ (8 687 €/m²)

  • 4 soba
  • 160m²
  • 15.sprat

Savski venac, Dedinje - Vladimira Gaćinovića, 400m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Vladimira Gaćinovića kuća, 400m2 (terasa 10m2), SUT+PR+I+PTK, EG, telefon, podrum, parking, dve garaže, plac 9.11 ari... više

2.500.000€ (6 250 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje/2 spratova