Za upit dgkanal in rs pronađeno 8397 oglasa

Nov, neuseljavan dvosoban stan na Adicama na mirnoj lokaciji, sa mogućnošću

Adice, Novi Sad

U ponudi je nov, neuseljavan dvosoban stan na Adicama, kako za stanovanje tako i kao sigurnu investiciju za buduće izdavanje. Stan se nalazi... više

75.396€ (1 933 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • .sprat

Sremska Mitrovica, Manđelos, , 10a, 11000EUR

Manđelos, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 130318, struja, plac. Odlicni gradjevinski placevi u vikend naselju Mandjelos, od po cca. 10,5 ari, svaki. Prodaje se ukupno... više

11.000€ (11 €/m²)

  • 1000m²

Sopot, Babe, Partizanski put, 20a, 70000EUR

Babe, Beograd

Agencijski ID: 127359, struja, uknjizen. U ponudi je odlican plac na izuzetnoj lokaciji u naselju Babe, opstina Sopot. Plac ima direktan izlaz... više

70.000€ (35 €/m²)

  • 2000m²

Sopot, Babe, Partizanski put, 10a, 35000EUR

Babe, Beograd

Agencijski ID: 127358, struja, uknjizen. U ponudi je odlican plac na izuzetnoj lokaciji u naselju Babe, opstina Sopot. Plac ima direktan izlaz... više

35.000€ (35 €/m²)

  • 1000m²

Sremski Karlovci, Ešikovac - Plac ID#7000071

Belilo, Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

Sremski Karlovci, Belilo - potez Ešikovac. Predstavljamo plac u građevinskom području. Nalazi se na putu za Stražilovo. Veličina placa 3.371m2,... više

206.000€ (61 €/m²)

  • 3371m²

Plac 2850m2, Gabrovac

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac 2850m2 u blizini Gabrovačkog manastira. izlazi na Gabrovačku reku. Plac je poljoprivredno zemljište. Uknjižen, vlasništvo 1/1,... više

20.000€ (7 €/m²)

  • 2850m²

Vračar, Karađorđev park - Bulevar oslobođenja, 102m2

Karađorđev park, Vračar, Beograd

Vračar, Karađorđev park - Bulevar oslobođenja lokal, 102m2, prizemlje, telefon, interfon Lokal na izuzetno prometnoj lokaciji sa velikim izlogom... više

425.000€ (4 166 €/m²)

  • 102m²
  • Prizemlje/6 spratova

Zvezdara, Denkova bašta, Križanićeva, 0.5, 30m2, 123000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 129481, I/VII, lift, uknjizen. Izuzetno lokacijski pozicioniran, svetao, veoma funkcionalan stan. Sastoji se od odvojenog ulaznog... više

123.000€ (4 100 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 1/7 spratova

Novi Sad, Centar, Pavla Papa, 3.0, 80m2, 269000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 127147, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, ostava, stambena zgrada. Na prodaju kompletno opremljen moderan trosoban... više

269.000€ (3 362 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 4/4 spratova

Čukarica, Makiš, , 42a, 209100EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 106643, struja, uknjizen, njiva. Prodaje se plac u blizini restorana Mika Alas na Makisu. Prilaz je direktno sa starog Obrenovackog... više

209.100€ (49 €/m²)

  • 4200m²

Na prodaju nov 2.5 stan na Paliluli sa parkingom

Palilula, Niš

Na prodaju nov dvoiposoban stan u novogradnji na Paliluli, u blizini hotela ,,Tami Residece". Nalazi se na cetvrtom spratu zgrade sa liftom,... više

108.000€ (1 800 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 4.sprat

3.0, Sannyville, Slanački put, 74m2

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

3.0, Sannyville, Slanački put, 74m2, 3/5, CG, lift, lođa, parking. Na prodaju svetao, moderan, trosoban stan u popularnom naselju Sannyville.... više

235.000€ (3 175 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 3/5 spratova