Za upit dgkanal in rs pronađeno 8398 oglasa

Ekstra nekretnina na mirnoj lokaciji

Nova detelinara, Novi Sad

Ne propustite priliku, budite ispred drugih. Prodaje se luksuzno sredjena garsonjera u mirnom delu Nove Detelinare, u Kopernikovoj ulici, sto... više

99.910€ (3 700 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 1/4 spratova

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Ćurlini

Ćurlina, Doljevac, Doljevac

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 43,2 ara u Ćurlini, opština Doljevac. Nalazi se na 1500 metara od glavnog asfaltnog puta a do samog... više

3.000€ (0 €/m²)

  • 4322m²

PRODAJEM JEDNOSOBAN STAN

Centar, Vrnjačka Banja

Prodaja jednosobnog stana u Vrnjačkoj Banji površine 57,95m², u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj u prirodnom okruženju, uz savršen balans... više

98.600€ (1 729 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 57m²
  • 3/3 spratova

Stan u centru grada sa tri spavaće sobe

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je... više

128.900€ (1 718 €/m²)

  • Garsonjera
  • 75m²
  • Prizemlje/5 spratova

Ekluzivna kuća 360m2, nemački standard, Novo Selo

Novo selo, Palilula, Niš

Prodaje se prelepa kuća 360m2, visokog kvaliteta, skoro poput vile, u Novom Selu, građena s posebnom pažnjom na kvalitet i udobnost. Kuća se... više

412.400€ (1 145 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Cvetkova pijaca, Bulevar kralja Aleksandra, 1.0, 14m2, 49000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 125931, PR/, izlog, klima, lokal. Lokal unutar Cvetkove pijace. 14 kvm, mokri cbor. Ima veliki izlog. Sredjen. Izadje se za 550... više

49.000€ (3 500 €/m²)

  • 14m²

EKSKLUZIVNA PORODIČNA VILA NA ZLATIBORU – SEVOJNO

Sevojno, Zlatibor

Zlatibor, Sevojno - Breza kuća/vila, 260m2 (terasa 20m2), PR+I, norveški radijatori, telefon, podrum, parking, struja, voda, asfalt, plac 736m2... više

500.000€ (1 923 €/m²)

  • 260m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novi Sad, Salajka - Nov, dvoiposoban stan ID#1000785

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka, ulica Radoja Domanovića. Predstavljamo nov, neuseljavan stan u novoizgrađenoj stambenoj zgradi u neposrednoj blizini Osnovne... više

206.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 103m²
  • 4.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 130000€

Adice, Novi Sad

ADICE -TROSOBAN STAN. Agencijska oznaka 1064119. CENA 130.000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se trosoban stan u prizemlju manje zgrade... više

130.000€ (2 241 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • Prizemlje/3 spratova

Barajevo - Svetosavska, 203m2 - HITNA PRODAJA

Barajevo (mesto), Barajevo, Beograd

Barajevo - Svetosavska kuća, 203m2, PR+II, podno grejanje, plac 11.16 ari, garaža 74m2 Prodaje se komforna kuća novije gradnje, na tri etaže... više

380.000€ (1 871 €/m²)

  • 203m²
  • Prizemlje/2 spratova

Mladenovac, Koraćica, , 195a, 175000EUR

Koraćica, Beograd

Agencijski ID: 126794. Prodaje se plac povrsine 1 ha 95 ar 71 m u podnozju Kosmaja, selo Koracica. Plac se nalazi u gradjevinskoj zoni, pored... više

175.000€ (8 €/m²)

  • 19500m²

Trosobni stan 85 m2, Centar, Hram Sv. Luke

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforni trosobni stan 85 m2 u blizini Hrama Sv. Luka. Stan se nalazi na drugom spratu, novije zgrade sa dva lifta. Sastoji se od... više

155.900€ (1 834 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2/6 spratova