Za upit Detelinara pronađeno 147 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 274500€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101112. CENA 274500e + agencijska provizija od 3%. Na prodaju veoma prostran i komforan stan sa odličnim rasporedom, idealan... više

274.500€ (3 050 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 4/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 132870€

Nova Detelinara, Novi Sad

Stan na izuzetnoj lokaciji koji vam nudi savršenu ravnotežu između praktičnosti i udobnosti. Agencijska oznaka 1096981, Novi Sad, Nova Detelinara,... više

132.870€ (2 044 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 65m²
  • 5/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 180000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102318 CENA 180.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen trosoban duplex na Novoj Detelinari u neposrednoj blizini... više

180.000€ (2 250 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 126000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1102054 CENA 126.000 + 3% agencijske provizije. Na prodaju stan praktičnog i modernog rasporeda, izuzetno očuvan i bez potrebe... više

126.000€ (2 739 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 140700€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099574 CENA 140.700e +3% agencijska provizija. Na prodaju trosoban duplex na Novoj Detelinari, u neposrednoj blizini Bulevara... više

140.700€ (2 100 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 4/5 spratova

Prodaja Dvoiposobnog Stana Nova Detelinara | 63 m² | Lift | TERASA | DVA TOALE

Nova detelinara, Novi Sad

Prodaje se komforan i potpuno namešten dvoiposoban stan površine 63 m² na Novoj Detelinari u Novom Sadu. Stan se nalazi na 1. spratu stambene... više

184.500€ (2 928 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 1/5 spratova

Na prodaju komforan, potpuno namešten dvosoban stan na dve etaže (dupleks) u

Nova detelinara, Novi Sad

Na prodaju komforan, potpuno namešten dvosoban stan na dve etaže (dupleks) u Novom Sadu, na odličnoj lokaciji! Ovaj vrlo zanimljiv, komotan... više

135.960€ (2 517 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5.sprat

Trosoban, svetao, dvostrano orijentisan stan

Nova detelinara, Novi Sad

Prodaje se izuzetno lep svetao stan, dvostrano orijentisan sa lepim rasporedom prostorija. Vlasništvo 1/1, uknjižen tako da postoji mogućnost... više

156.560€ (2 060 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • Potkrovlje/6 spratova

Prodaje se dvoiposoban stan na Novoj detelinari- 63m2

Nova detelinara, Novi Sad

Prodaje se dvorišno orijentisan stan površine 62 m² na 4. spratu u zgradi od ukupno 5 spratova. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog... više

204.000€ (3 238 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 4/5 spratova

Prodaja luksuznog trosobnog stana Novi Sad – Nova Detelinara | 70m2, parking,

Nova detelinara, Novi Sad

Struktura: Trosoban stan Kvadratura: 70 m2 Lokacija: Nova Detelinara, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: V sprat (lift) Grejanje: Gradsko... više

185.400€ (2 648 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 5.sprat

Prodaja trosobnog stana Novi Sad – Nova Detelinara, 63 m2, novogradnja, 1. sp

Nova detelinara, Novi Sad

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, na izuzetnoj lokaciji – Nova Detelinara, ulica dr Svetislava Kasapinovića. Stan se nalazi na 1. spratu... više

169.950€ (2 697 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • 1.sprat

Ekstra nekretnina na mirnoj lokaciji

Nova detelinara, Novi Sad

Ne propustite priliku, budite ispred drugih. Prodaje se luksuzno sredjena garsonjera u mirnom delu Nove Detelinare, u Kopernikovoj ulici, sto... više

99.910€ (3 700 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 1/4 spratova