Za upit Detelinara pronađeno 147 oglasa

Prodaja, Stan, Novi Sad, Detelinara

Detelinara, Novi Sad

Prodaja dvosobnog stana Novi Sad – 46m² | Renoviran, uknjižen, odlična lokacija Osnovne informacije Struktura: Dvosoban stan Kvadratura: 46... više

126.000€ (2 739 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Prodaje se troiposoban stan, 80m2, Nova Detelinara

Nova detelinara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se odličan, komforan trosoban stan sa mogućnošću jednostavne adaptacije u četvorosoban stan uz minimalna... više

178.500€ (2 231 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 155000€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska provizija 1102421 - CENA 155000 + 3% agencijska provizija. Uknjižen dvoiposoban lepo renoviran dvoiposoban stan blizu sajma i Lidla.... više

155.000€ (2 583 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Detelinara, Starine Novaka, 2.0, 40m2, 129000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 132219, II/, klima, lift, terasa. Idealan dvosoban u ulici Starine Novaka, stan sa savrsenim rasporedom, na drugom spratu zgrade... više

129.000€ (3 225 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 2.sprat

NOVI SAD DETELINARA 142m2 , 349000e

Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! OPREMLJEN RESTORAN! Novi Sad, Detelinara, Janka Veselinovica, 2.0 lokal od 142 m2, PR i I od IV sprata,... više

349.000€ (2 457 €/m²)

  • 142m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 164800€

Nova Detelinara, Novi Sad

DVOSOBAN STAN , NOVA DETELINARA+++Agencijska oznaka 1062986. Prodaje se prostran dvosoban stan u Rumenačkoj ulici. Stan je bez ulaganja . Stan... više

164.800€ (2 288 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • 6/7 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 140000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1094352 .CENA 140.000 e + 3% agencijska provizija. Prodaje se dvosoban stan u novijoj kvalitetnoj zgradi u Hadzi Ruvimovoj... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 4/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 145000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102182 - Cena je 145 000e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen dvosoban stan na Novoj Detelinari. Sastoji se iz dnevnog... više

145.000€ (3 085 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 4/6 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 185000€

Nova Detelinara, Novi Sad

UKNJIŽEN petosoban dupleks stan na Novoj Detelinari... Agencijska šifra - 1102607... CENA 185.000 eur + 3% provizije... Novija zgrada na Novoj... više

185.000€ (1 850 €/m²)

  • 5 soba
  • 100m²
  • 6/7 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 206000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1096452 Prodaje se uknjižen , svetao i funkcionalan duplex na atraktivnoj lokaciji na Novoj Detelinari. Na donjoj etaži... više

206.000€ (1 925 €/m²)

  • 4 soba
  • 107m²
  • 6/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 174000€

Nova Detelinara, Novi Sad

više

174.000€ (2 485 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 126000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Nova Detelinara, dvosoban, 41m2, dobar raspored , sa terasom . Agencijska oznaka stana 1099027 CENA 126.000e + agencijska provizija 3%. Novi... više

126.000€ (3 073 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 1/5 spratova