Nova Selenča, Sombor
KUĆA! Centar-Stara Selenča,porodična kuća na nekoliko minuta od centra grada,u veoma lepoj i širokoj ulici,koja je zadržala duh prepoznatljivosti... više
185.500€ (862 €/m²)
Novi Sad
Agencijski ID: 129920, 9a, spratna, uknjizen. Na prodaju poslovno stambeni objekat u neposrednoj blizini centra Kosaca. Objekat je na uglu dve... više
400.000€ (526 €/m²)
Merošina
Na prodaju hotel u izvornom stanju, ukupne površine 1.600 m², koji se nalazi na parceli od čak 15 hektara. Objekat poseduje sve komunalne priključke... više
1.000.000€ (625 €/m²)
Majur, Okolina, Jagodina
VELIKA KUĆA 280m² + PLAC 38 ARI – CENTAR MAJURA (KOD JAGODINE) RETKA PRILIKA – PROSTOR, LOKACIJA I OGROMAN POTENCIJAL! Na prodaju prostrana... više
50.000€ (178 €/m²)
Centar, Sremski Karlovci, Sremski Karlovci
Sremski Karlovci - Centar. Izdvajamo iz ponude ruševnu kuću koja se nalazi u centru Sremskih Karlovaca, u delu zaštićene zone (kulturno dobro).... više
180.250€ (1 802 €/m²)
Senjak, Savski Venac, Beograd
Prodaja kuće i placa od 3.30 ari.2 garaže,Beograd,Centar,Senjak,700 000 eur u ponudi je dvospratna kuća na lepom placu u zelenilu,na lepoj lokaciji... više
700.000€ (3 181 €/m²)
Centar, Sombor
KUĆA! Centar,prvi krug ulica do Venca,NESVAKIDAŠNJA ponuda,na velikom placu koji je uredjen kao park sa višegodišnjim rastinjem,cvetnim vrtom,baštom,uvucena,nalazi... više
195.500€ (913 €/m²)
Centar, Rekovac, Rekovac
Na prodaju kuća u Rekovcu, centar, površine 53 m2 u osnovi, prizemlje uslovno za život, od prostorija ima spavaću sobu, kuhinju sa dnevnim boravkom... više
16.000€ (150 €/m²)
Grocka, Beograd
Vlasnik prodaje legalizovanu kucu od 460m2 u Novom naselju-Kaludjerica, na prostranom i ravnom placu od 8.2m2. Kuca je pozicinirana na dobroj... više
320.000€ (695 €/m²)
Centar, Ćuprija
Na prodaju prelepa salonska kuća u srcu grada, koja odiše stilom i toplinom rustičnog dizajna. Ova jedinstvena nekretnina pruža savršen spoj... više
135.000€ (1 071 €/m²)
Centar, Sombor
KUĆA! Na prodaju porodična kuća u samom centru grada, na jednoj od najtraženijih lokacija, udaljena svega nekoliko minuta od glavnog šetališta.... više
150.000€ (750 €/m²)
Centar, Sombor
KUĆA U CENTRU, uknjižene stambene površine 297m2 na placu od 15a. Podeljena na 4 stana sa zasebnim strujomerom i vodomerom, kupatilom, kuhinjom... više
220.000€ (740 €/m²)