Za upit Centar kuća pronađeno 622 oglasa

KUĆA NA SPRAT- RENOVIRANA-APATIN!!!

Centar, Apatin

SPUŠTENA CENA!!! KUĆA!! APATIN. Prodaje se spratna porodična kuća površine 144 m² (svaka etaža po 72 m²), na placu od 5 ari, sa potkrovljem,... više

110.000€ (1 527 €/m²)

  • 72m²
  • .sprat

Prodaje se Lux kuća u centru Inđije

Centar, Inđija

Prodaja kuća Inđija – na prodaju nova luksuzna kuća u samom centru Inđije, na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji. Ova nekretnina predstavlja... više

555.900€ (1 462 €/m²)

  • 380m²
  • .sprat

APATIN! KUĆA I STOVARIŠTE

Centar, Apatin

APATIN! Nedaleko od centra Apatina, prodaje se kuća uknjižene površine od 74m2, na terenu je veća, cca 150m2, jer ima i spratni deo. U dvorištu... više

110.000€ (1 486 €/m²)

  • 74m²
  • .sprat

KUĆA SA TRI LOKALA

Centar, Sombor

Na parceli od 2 ara se nalazi kuća od 178m2 koja ima tri ulaza sa ulice i mogućnost za tri zasebna lokala. Nekretnina se nalazi uz prometnu... više

90.000€ (505 €/m²)

  • 178m²
  • .sprat

KUĆA U CENTRU!

Centar, Sombor

Prodaje se kuća u centru Sombora, smeštena u dvorištu koje se formalno deli sa komšijama, ali je kuća na terenu fizički odvojena i pruža privatnost.... više

48.000€ (436 €/m²)

  • 110m²
  • Prizemlje

Kuća!

Centar, Sombor

KUĆA! izgrađena od pune opeke sa omalterisanim spoljnim zidovima debljine d=38cm, naknadno obložena termoizolacijom i završno obrađena plemenitim... više

162.000€ (385 €/m²)

  • 420m²
  • .sprat

LUKS KUĆA

Centar, Paraćin

KUĆA NA IZUZETNO LEPOJ LOKACIJI. VREDI POGLEDATI, Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Našu kompletnu ponudu nepokretnosti... više

180.000€ (937 €/m²)

  • 192m²
  • .sprat

Hitno se prodaje- može zamena za stan niže spratnosti

Centar, Paraćin

Prizemlje se sasroji od dnevnog boravka, kuhinre, trpezarije, kupatila, hodnika. Iz dnevnog boravka postoji hodnik koji vodi na sprat. Na spratu... više

80.000€ (323 €/m²)

  • 247m²
  • .sprat

PRODAJA KUĆE VRNJAČKA BANJA

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju kuća u širem centru Vrnjačke Banje, na odličnoj i traženoj lokaciji koja predstavlja idealnu investiciju za turizam i izdavanje apartmana.... više

220.000€ (1 134 €/m²)

  • 194m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća-novogradnja

Centar, Paraćin

-Odmah useljiva kuća bez ulaganja! -Moguće su korekcije u ceni. više

145.000€ (630 €/m²)

  • 230m²
  • .sprat

Na prodaju kuća na Fruškoj gori

Centar, Irig

Prodaje se kuća na Fruškoj gori, nalazi se na površini od 4290m2. Cena 480.000 evra plus agencijska provizija 3% Kompas Nekretnine Vaš pouzdan... više

489.600€ (1 334 €/m²)

  • 367m²
  • .sprat

DVORIŠNA KUĆA U CENTRU!

Centar, Sombor

Na prodaju dvorišna kuća površine 59m2, sastoji se od dve velike sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave. U dvorištu, ispred ulaznih... više

63.000€ (1 067 €/m²)

  • 59m²
  • Prizemlje