Za upit Centar kuća pronađeno 622 oglasa

Kuca na prodaju u Zrenjaninu

Zrenjanin

Porodična kuća naselje Lesnina. Odlična lokacija, u neposrednoj blizini nalaze se marketi, pijaca, vrtić, osnovna škola...Kuća poseduje pet... više

210.000€ (985 €/m²)

  • 213m²

Zvezdara, Denkova bašta, Paje Jovanovića, Kuća, 130m2, 255000 EUR

Denkova Bašta, Beograd

Prodaje se kuća sa tri zasebne celine, u suterenu je garsonjera od 15m2 sa toaleton, na visokom prizemlju se nalazi jednoiposobni stan od 30m2... više

255.000€ (1 961 €/m²)

  • 130m²

DOMACINSTVO 6683M2 PLAC.DONJI BARBES

Donji Barbeš, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju domacinstvo,parcela od 6683m2 sa kucom i pomocnim objektima povrsine 180m2.Domacinstvo se nalazi na par kilometara od Gadzinog Hana,30km... više

39.000€ (216 €/m²)

  • 180m²
  • Prizemlje

Barajevo, Boždarevac, Dragomira Milovanovića Mirka , 12.0, 500m2, 157000EUR

Boždarevac, Beograd

Agencijski ID: 114812, 15a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar,... više

157.000€ (314 €/m²)

  • 500m²

Čukarica, Sremčica, Sinise Nemanjica , 10.0, 522m2, 220000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 103225, 9a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, telefon, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna,... više

220.000€ (421 €/m²)

  • 522m²

Okolno mesto, Bukulja, -, Kuća, 350m2, 1335000 EUR

Bukulja, Aranđelovac

U prilici smo da Vam ponudimo nesvakidašnju nekretninu na izuzetno atraktivoj lokaciji. U pitanju je prelepo uređeno i osmišljeno imanje na... više

1.335.000€ (3 814 €/m²)

  • 350m²

Kuća sa placem Gornje Međurovo

Gornje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju kuća novije gradnje u Gornjem Međurovu. Kuća se nalazi na placu od 24 ara. Idealna investicija za one koji žele da pobegnu od gradske... više

162.000€ (595 €/m²)

  • 272m²
  • Prizemlje

Grocka, Vrčin, Avalska, 6.0, 450m2, 700000EUR

Vrčin, Beograd

Agencijski ID: 68744, 10a, spratna, npr+pr+i, klima, telefon(2), terasa(4), uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava,... više

700.000€ (1 555 €/m²)

  • 450m²

Voždovac, Avala, Stevana Sinđelića , 15.0, 1500m2, 3200000EUR

Avala, Beograd

Agencijski ID: 128544, 104a, spratna, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, cela. GLAVNA KUCA + KUCA... više

3.200.000€ (2 133 €/m²)

  • 1500m²

Kuća u Kniću, korisna površina 50 m2, pomoćni objekti, plac površine 3904

Knić, Knić, Knić

Na prodaju porodićna kuća površine 50 m2 na parceli od 39 ari. Nalazi se u Kniću na par kilometara udaljenosti od centra, u neposrednoj blizini... više

22.000€ (440 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Čačak, Kulinovci, Dragana Topalovica, 4.0, 480m2, 350000EUR

Čačak

Agencijski ID: 94386, 6.1a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra,... više

350.000€ (729 €/m²)

  • 480m²

Kuća, Medoševac

Medoševac, Crveni krst, Niš

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje, na dobroj lokaciji u naselju Medoševac. Nalazi se na finom mestu za porodični život, a svega... više

280.000€ (717 €/m²)

  • 390m²
  • 1/2 spratova