Za upit Centar kuća pronađeno 621 oglasa

Prodaja, Kuća, Sombor, Centar

Centar, Sombor

KUĆA ! Sombor je grad istorije i grad sa dušom, a ta duša sačuvana je u svim njegovim znamenitostima, jedna od njih je i kuća znatno uvučena... više

1.250.000€ (4 222 €/m²)

  • 296m²
  • .sprat

Kuća, centar grada, 156m2

Centar, Medijana, Niš

Ekskluzivna prodaja. U ponudi porodična kuća na top lokaciji u centru, blizu pešačke zone iza Obilićevog Venca. Odlična je za porodično stanovanje... više

259.999€ (1 666 €/m²)

  • 156m²
  • 1/1 spratova

Valjevo, centar 2 kuće, pomoćni objekat i plac ID#1511

Centar, Valjevo, Valjevo

Na prodaju: Dve kuće i pomoćni objekat u Vlajevu - Tešnjar Lokacija: Vlajewo - Tešnjar, pored Kolubare Ukupna površina parcele: 3.56 ara Prodaju... više

145.000€ (788 €/m²)

  • 184m²

Kuća na Paliluli - širi centar, 154 m2, plac 309 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća starije gradnje na Paliluli, blizu crkve Sv.Nikola, uknjižene unutrašnje površine od 154 m2 (u osnovi) i sastoji... više

149.000€ (967 €/m²)

  • 154m²
  • 1/1 spratova

Kuća sa lokalom, centar grada

Mašinska industrija, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća kvalitetne starije gradnje sa lokalom u blizini OŠ Radoje Domanović i garnizonske ambulante u centru grada.... više

160.000€ (730 €/m²)

  • 219m²
  • Prizemlje/1 spratova

KUĆA NA PRODAJU – BAGRDAN, CENTAR – 145 m², PLAC 6, 29 ari

Bagrdan, Okolina, Jagodina

Prodaje se porodična kuća od 145 m² u samom centru Bagrdana, na placu od 6,29 ari. Odlična prilika za sve koji žele mir života na selu, a da... više

33.000€ (227 €/m²)

  • 145m²
  • .sprat

Kuća 90 m², 4 ulaza, 2 kupatila, dvorište – Admirala Geprata, centar Beogr

Balkanska, Savski Venac, Beograd

Prodaje se kuća – Admirala Geprata / početak Balkanske ulice Na prodaju kuća površine 90 m², podeljena na 4 zasebna ulaza, što je čini idealnom... više

260.000€ (2 888 €/m²)

  • 90m²
  • /2 spratova

Brajevo centar, ugostiteljski i stambeni objekat 520 m2, 30 parking mesta ID#15

Boždarevac, Barajevo, Beograd

Izuzetna nekretnina u Barajevu: stambeno-komercijalna prilika Dobrodošli u investiciju za svaku preporuku. Ova komercijalna nekretnina u srcu... više

157.000€ (301 €/m²)

  • 520m²

Irig, Centar, , 3.0, 74m2, 60000EUR

Centar, Irig

Agencijski ID: 128816, 5.15a, prizemna, struja, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta,... više

60.000€ (810 €/m²)

  • 74m²

Ruma, Centar, , 3.0, 241m2, 90130EUR

Ruma, Ruma

Agencijski ID: 119519, 3.98a, spratna, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna,... više

90.130€ (373 €/m²)

  • 241m²

Subotica, Centar, , 5.0, 250m2, 198000EUR

Subotica

Agencijski ID: 97664, 6a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza,... više

198.000€ (792 €/m²)

  • 250m²

ŠIRI CENTAR – KUĆA SA VELIKIM PLACEM I GARAŽOM!!!

Mlake, Sombor

KUĆA!! Na prodaju spratna kuća od 93 m² na placu od 7 ari, idealna za porodičan život ili investiciju, smeštena u mirnom i prijatnom kraju.... više

103.000€ (1 107 €/m²)

  • 93m²
  • .sprat