Za upit cara dusana pronađeno 87 oglasa

Zemun, Cara Dušana, Cara Dušana, 4.0, 134m2, 368500EUR

Zemun (cara Dušana), Beograd

Agencijski ID: 107586, II/II, lift, terasa, novogradnja, garaza. HITNA PRODAJA! Stan u raskosnom delu Zemuna. Novogradnja, rok zavrsetak radova... više

368.500€ (2 750 €/m²)

  • 4 soba
  • 134m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Cara Dušana, Cara Dušana, 2.0, 72m2, 216000EUR

Cara Dušana, Novi Sad

Agencijski ID: 114514, V/VI, klima, lift. Na prodaju luksuzan stan od 72m2 u novijoj stambeno poslovnoj zgradi. Nalazi se u ulici Cara Dusana... više

216.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • 5/6 spratova

Prodaja dvosobnog renoviranog stana sa terasom Cara Dušana 43m2

Cara Dušana, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvosobnog stana površine 43m2 u Novom Sadu. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku u okviru prodaje stanova Novi Sad,... više

125.970€ (2 929 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana, 2.0, 43m2, 145000 EUR

Dorćol, Beograd

Prodaje se dvosoban, salonski stan, na nivou visokog prizemlja, na odličnoj lokaciji, u ulici Cara Dušana. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće... više

145.000€ (3 372 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Cara Dušana, 2.0, 36m2, 127700EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 131366, IV/VI, klima, lift, terasa, uknjizen, parking. CARA DUSANA, 36 m2, namesten, uknjizen. 2 lifta u zgradi. KLIMA. TERASA.... više

127.700€ (3 547 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 4/6 spratova

Stari grad, Dorćol - Cara Dušana, 32m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Cara Dušana 1.5, 32m2 (terasa 5m2), 3/4, EG, lift U ponudi fenomenalan jednoiposoban stan u samom srcu Dorćola, u zgradi... više

170.000€ (5 312 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • 3/4 spratova

Zemun, Gornji grad - Cara Dušana, 79m2

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Zemun, Gornji grad - Cara Dušana 3.0, 79m2 (terasa i lođa 12m2), 4/4, EG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Na prodaju trosoban stan... više

244.000€ (3 088 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Cara Dušana, Aranji Janoša, 2.0, 43m2, 142000EUR

Cara Dušana, Novi Sad

Agencijski ID: 128520, II/V, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se prelep dvosoban uknjizen stan, na II spratu, na idealnoj lokaciji, Aranji Janosa... više

142.000€ (3 302 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 2/5 spratova

Cara Dušana, Novi Sad

125.970€ (2 929 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

Stari grad, Dorćol - Cara Dušana 33m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

1.5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu,... više

170.000€ (5 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3/5 spratova

Zemun, Centar, Cara Dušana, 3.0, 76m2, 196000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 128766, II/IV, terasa. Na prodaju stan u centru Zemuna. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom,... više

196.000€ (2 578 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 2/4 spratova

Zemun, Gornji Grad, Cara Dušana, 2.0, 57m2, 171420 EUR

Gornji Grad, Beograd

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu.... više

171.420€ (3 007 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 1.sprat