Za upit cara dusana pronađeno 87 oglasa

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Cara Dušana, 6.0, 150m2, 465000EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 129535, I/II, lift, novogradnja. Prodaje se stan 150m2 sa PDV, u izgradnji na I spratu, u okolini Cara Dusana. LIFT. Useljenje:... više

465.000€ (3 100 €/m²)

  • 6 soba
  • 150m²
  • 1/2 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 133950€

Cara DuŠana, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102549, cena nekretnine je 133.950E + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Cara Dusana, 47 m2, dvosoban, treći sprat.... više

133.950€ (2 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1/6 spratova

Trosobna kuća NOVI SAD, 520000€

Cara DuŠana, Novi Sad

EKSKLUZIVNA PRODAJA... CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3 %, kupac ne plaća proviziju... Uknjižena kuća u ulici Laze Nančića u blizini... više

520.000€ (4 561 €/m²)

  • 114m²

Zemun, dvoiposoban stan, lux ID#1568

Cara Dušana, Zemun, Beograd

Moderan stan u Zemunu koji će postati vaš lični raj! Karakteristike stana: Dnevni boravak sa trpezarijom: 16,71m² – savršena za odmor i druženje... više

175.080€ (3 018 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 3/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 182400€

Cara DuŠana, Novi Sad

Kompletno renoviran dvosoban stan sa mogucnoscu kupovine parking mesta. Cena stana 182.400eu +3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana... više

182.400€ (2 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 3/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 149000€

Cara DuŠana, Novi Sad

<p>Šarmantna nekretnina, namešten dupleks 61 m2 na dobroj lokaciji. Agencijska oznaka stana 1102025,&nbsp;149.000 e + agencijska provizija... više

149.000€ (2 442 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 6/6 spratova

Novi Sad, Adamovićevo naselje - Uknjižen dvosoban stan ID#1001122

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Odličan, uknjižen, kompletno renoviran dvosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara,... više

187.900€ (2 935 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 3/6 spratova

PRODAJA, 1.5 STAN NA GORNJEM DORCOLU

Gornji Dorcol, Stari Grad, Beograd

Stan na Dorcolu na odlicnoj lokaciji, kompletno renoviran, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Prostran i funkcionalan, sa kvalitetnim... više

200.000€ (6 060 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3.sprat

Troiposoban stan NOVI SAD, 160000€

Cara DuŠana, Novi Sad

Dupleks na dobroj lokaciji, odličnog rasporeda+++ Agencijska oznaka stana 1101254 , CENA 160.000 e + agencijska provizija od 3 %. Cara Dušana,... više

160.000€ (2 388 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 67m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope - Uknjižen četvorosoban dupleks ID#1001108

Bulevar Evrope, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar Evrope. Predstavljamo uknjižen četvorosoban dupleks stan u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, Bulevara cara Lazara,... više

170.980€ (1 899 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 5.sprat

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša

Dorćol, Stari Grad, Beograd

4.0, 110m2 (67m2+43m2) duplex , terasa, 1/2, EG, terasa, interfon, telefon, ktv, uknjiženo 63m2 Ulica Cara Uroša se nalazi u najstrožem centru... više

295.000€ (2 681 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • 1/1 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 65000€

Cara DuŠana, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1099859, Novi Sad, Adamovićevo naselje, garsonjera, 22m2, cena plus agencijska provizija 3%... Pogodno smešten dnevni... više

65.000€ (2 954 €/m²)

  • 1 soba
  • 22m²
  • Prizemlje/2 spratova