Dorcol, Stari Grad, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Cara Dusana, 3.0, 66 m2, terasa, II od II sprata, norveski radijatori, bez lifta, interfon, ktv,... više
225.000€ (3 409 €/m²)
Cara Dušana, Stari Grad, Beograd
Izdvajamo iz ponude dvosoban stan površine 47 m2, u prizemlju stambene zgrade na izuzetnoj lokaciji u ul. Cara Dušana u Beogradu. Sastoji se... više
160.000€ (3 404 €/m²)
Kalemegdan, Stari Grad, Beograd
8.5, 239m2, 1/4, salonac, duplex, cg i eg podno grejanje, interfon, internet, ktv, video nadzor, podrum Ulica Cara Uroša se nalazi u najstrožem... više
950.000€ (3 974 €/m²)
Dušanovac, Voždovac, Beograd
Voždovac, Dušanovac - Miodraga Pavlovića kuća, 250m2 (terasa 50m2), SUT+PR+PTK, EG, telefon, interfon, podrum, parking, garaža, struja, voda,... više
330.000€ (1 320 €/m²)
Blok 62, Novi Beograd, Beograd
2.5, 64m2 (dve terase), 3/4, CG, interfon, internet, KTV, podrum, bez ulaganja Stambeni blok 62 na Novom Beogradu ograničen je ulicama Jurija... više
230.000€ (3 593 €/m²)
Dusanovac, Vozdovac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Dusanovac, lokal u dva nivoa, 245.09 m2 sa 3 terase, PR i I od VII spratova, cg sa kalorimetrima,... više
735.000€ (3 000 €/m²)
Dorćol, Stari Grad, Beograd
4.0, 110m2 (67m2+43m2) duplex , terasa, 1/2, EG, terasa, interfon, telefon, ktv, uknjiženo 63m2 Ulica Cara Uroša se nalazi u najstrožem centru... više
295.000€ (2 681 €/m²)
Dušanovac, Voždovac, Beograd
1.0, 33m2, 4/4, CG, lift, klima, KTV, internet, interfon Murska ulica nalazi se na Dušanovcu, paralelno sa Ustaničkom ulicom, u delu kod Opštine... više
142.000€ (4 303 €/m²)
Lekino Brdo, Voždovac, Beograd
Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,84 m2,168000 eur,lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma... više
168.000€ (2 000 €/m²)
Lekino Brdo, Voždovac, Beograd
Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,48m2+17m2 terase ,150000 eur+PDV(10%),lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu... više
150.000€ (3 125 €/m²)
Dušanovac, Voždovac, Beograd
Prodaja parking mesta u garaži,Voždovac,Lekino brdo 20000 +PDV 20% U ponudi su na prodaju više parking mesta u garaži na Dušanovcu-Lekino brdo.... više
20.000€ (1 333 €/m²)
Dusanovac, Vozdovac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Dusanovac, lokal u dva nivoa, 256.45 m2 sa 3 terase PR i I od VII spratova, cg sa kalorimetrima,... više
769.000€ (3 003 €/m²)