Za upit Bulevar Novi Sad pronađeno 340 oglasa

Novi Sad, Liman 2, Bulevar oslobođenja, 2.5, 59m2, 167000EUR

Liman 2, Novi Sad

Agencijski ID: 116357, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se svetao, komforan, moderno opremljen stan na Limanu 2, blizina Stranda.... više

167.000€ (2 830 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 8/10 spratova

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001184

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Uknjižen, po strukturi jednoiposoban stan u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, više trgovinskih... više

160.160€ (3 906 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 5/7 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD – DUPLEKS BULEVAR EVROPA 70m2 ČETVOROSOBAN STAN

Bulevar Evrope, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – dupleks na Bulevaru Evrope, četvorosoban stan 70m2, novogradnja, odlična lokacija iza hotela Šeraton Funkcionalni... više

175.100€ (2 501 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 70m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Centar, Bulevar kralja Petra I, 1.0, 36m2, 135000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 117773, IV/, lift, terasa, uknjizen, luks renoviran, parking. Na izuzetnoj lokaciji u Novom Sadu – na Bulevaru Kralja Petra I,... više

135.000€ (3 750 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Novo Naselje, Bulevar Jovana Dučića, 2.0, 61m2, 135000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 121673, V/VI, lift, terasa, uknjizen, parking. Prodaje se odlican dvosoban stan 61m2 na Bulevaru Jovana Ducica na Novom Naselju.... više

135.000€ (2 213 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 5/6 spratova

Prodaje se odličan penthaus, Bulevar Evrope, 136m2, terasa 90m2

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – penthaus Bulevar Evrope 136m2 + terasa 90m2, luksuzan Prodaje se luksuzan penthaus u Novom Sadu, Bulevar Evrope... više

374.544€ (2 675 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 140m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Bulevar - Ekskluzivan stan sa garažom i parkingom ID#1001045

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Izdvajamo iz ponude ekskluzivan, po strukturi šestosoban dupleks stan koji se nalazi na... više

818.850€ (4 220 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 194m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Trosoban stan, Bulevar Oslobođenja / Devet Jugovi

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

OPIS: Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je trosoban stan na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja, u ulici Devet Jugovića.... više

202.780€ (2 856 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • vp/5 spratova

Na prodaju jednoiposoban stan - Bulevar Evrope 42m2

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana površine 42m2 na traženoj lokaciji u delu grada Bulevar Evrope u Novom Sadu. Stan se nalazi na petom... više

144.200€ (3 433 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 5/6 spratova

NA PRODAJU STAN – Bulevar Jaše Tomića, Novi Sad | 56 m² + dve terase | Cen

Banatić, Novi Sad

Na prodaju je funkcionalan i svetao stan od 56 m² u mirnom i odlično povezanom delu Novog Sada, u ulici Bulevar Jaše Tomića. Stan se nalazi... više

134.000€ (2 392 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, , 4a, 450000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 128513, struja, uknjizen, plac. **CENTAR KUCA PLAC** ZA INVESTITORE - osnova izgradjenosti prizemlja 160 m2. Plac 380m2. Ulicni... više

450.000€ (1 125 €/m²)

  • 400m²

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen dvosoban stan ID#1001195

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude odlično održavan, komforan, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za... više

177.160€ (2 952 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 7/10 spratova