Za upit Beograd b3sn8 fok dunavac padinska Skela pronađeno 1715 oglasa

Savski venac, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.5, 119m2, 570000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 127122, klima, uknjizen, nov luks, parking. PRODAJA LUKSUZNOG SALONA LEPOTE – BEOGRAD NA VODI Na prodaju ekskluzivan, potpuno... više

570.000€ (4 789 €/m²)

  • 119m²

Rakovica, jednoiposoban stan 30m2

Rakovica, Rakovica, Beograd

Rakovica, ulica Viševačka, stan od 30m2, po strukturi 1.5-soban, sa odvojenom spavaćom sobom od 9m2. Polu-suteren, ukopan samo 20cm, sa standardnom... više

62.000€ (2 066 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • Suteren/4 spratova

Beograd, Senjak, Milovana Glišića, kuća, plac 3.30 ari , dve garaže ID#1487

Senjak, Savski Venac, Beograd

Prodaja kuće i placa od 3.30 ari.2 garaže,Beograd,Centar,Senjak,700 000 eur u ponudi je dvospratna kuća na lepom placu u zelenilu,na lepoj lokaciji... više

700.000€ (3 181 €/m²)

  • 220m²

Bečmen, kuća u blizini glavne ulice

Bečmen, Surčin, Beograd

Kućica u cveću, trava oko nje površine 150m2 na placu od oko 3 ara. Plac je kultivisan i nalazi se u glavnoj ulici u Bečmenu. Ova vertikala... više

117.000€ (780 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Vračar, Svetozara Gligorića, 40m2 ID#1641

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

Prodaje se jednoiposoban stan u mirnoj ulici na Vračaru, u blizini Hrama Svetog Save. Sastoji se od: * dnevne sobe * manje spavaće sobe * kuhinje... više

140.000€ (3 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/2 spratova

Surčin, Dobanovci, -, Zemljište, 16750ari, 2000000 EUR

Dobanovci, Beograd

Surčin, Dobanovci u sklopu industrijske zone - centralni deo prodajemo građevinsko zemljište koje se sastoji od dve katastarske parcele 10 960m2... više

2.000.000€ (119 €/m²)

  • 16750m²

Čukaricka Padina, odličan stan 31m2

Čukaricka Padina, Čukarica, Beograd

Odličan mali stan 31m2, na 3. spratu od 9. spratova u urednoj zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija, u... više

95.000€ (3 064 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • 3/9 spratova

Oglas

Ljubinić, Obrenovac, Beograd

Na prodaju porodična kuća od 128m2 u mestu Ljubinić. Kuća se nalazi na placu površine 9 ari, a u sklopu ponude prodaje se i dodatnih 85 ari... više

47.000€ (367 €/m²)

  • 128m²
  • .sprat

BW BONACA – 4.0, PREMIUM STAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Bonaca predstavlja vrhunac luksuza na jednoj od najekskluzivnijih lokacija u prestonici. Smestena uz obalu reke Save, izmedu Kule Beograd... više

747.888€ (5 157 €/m²)

  • 4 soba
  • 145m²
  • 5.sprat

Grocka, Leštane - Maršala Tita, 381m2

Leštane, Grocka, Beograd

Grocka, Leštane - Maršala Tita kuća, 7.0, 381m2 (dve terase 60m2 + 11m2), PR+I+II, CG-struja i čvrsto gorivo, telefon, interfon, podrum (60m2),... više

250.000€ (656 €/m²)

  • 381m²
  • Prizemlje/2 spratova

Julino Brdo, 2, 0, 43m2 ID#1549

Julino Brdo, Čukarica, Beograd

U prodaji dvosoban stan, renoviran i potpuno namešten, koji se nalazi u najlepšem delu Julinog Brda (veoma miran kraj,) sa potpuno razvijenom... više

105.000€ (2 441 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • Polusuteren/4 spratova

VOZDOVAC VOZDOVAC 49m2 , 110000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Kumodraska, 2.0 lokal, 49 m2, bez terase, PR od I sprata, ta, bez lifta, odmah useljiv, izvorno... više

110.000€ (2 244 €/m²)

  • 49m²