Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7498 oglasa

Kragujevac, plac u industrijskoj zoni- građevinsko zemljište 3401 m2

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju uknjižen plac u urbanističkoj celini prve zone poslovanja, industrijska zona Kragujevac, površine 3401 m2,u neposrednoj blizini planirana... više

170.000€ (49 €/m²)

  • 3401m²

Četvorosoban stan NOVI SAD, 250000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana je 1098208. CENA STANA JE 250000E +3% AGENCIJSAK PROVIZIJA.. Novi Sad – grbavica/Futoška ulica. Duplex – neobičan stan... više

250.000€ (1 953 €/m²)

  • 4 soba
  • 128m²
  • 3/3 spratova

Kuća kod Doma zdravlja, 400 m2, plac 321 m2

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju kvalitetno građena kuća u nizu, zamišljena kao stambeno - poslovni objekat, oko 400 m2 na placu od 321 m2, u mirnom... više

380.000€ (950 €/m²)

  • 400m²
  • 3.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji u Sremskoj Kamenici od 28m2 do

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici, , na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj za porodičan život ili investiciju.... više

159.372€ (2 747 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • Prizemlje/2 spratova

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici, na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj za porodičan život ili investiciju.... više

171.111€ (2 851 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Petrovaradin, Preradovićeva, 2.0, 45m2, 160000EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 123003, PR/, izlog, klima, novogradnja, fasada nova, lokal. Prodaje se ulicni lokal u novogradnji, u funkciji prodavnice brze... više

160.000€ (3 555 €/m²)

  • 45m²

Lokal 46m2, na Obilićevom Vencu

Šojka, Medijana, Niš

Na prodaju ulični lokal na Obilićevom Vencu, prizemlje 23m2 i sprat 23m2 površine. Na odličnoj je lokaciji, pa je pogodan za raznorazne delatnosti.... više

100.000€ (2 173 €/m²)

  • 46m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan NOVI SAD, 153000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102587, cena nekretnine je 153.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Stanica, 56m2, dvosoban, drugi sprat. Prelep... više

153.000€ (2 732 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 2/10 spratova

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 1/5 spratova

Građevinski plac od 4.75 ar Petrovaradin - mirna lokacija, kompletna infrastru

Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja građevinskog placa površine 4,75 ara u mirnom delu Petrovaradina. Odlična prilika za izgradnju porodične kuće u kraju koji se ubrzano... više

100.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stari grad, Centar, Bulevar despota Stefana, 4.0, 113m2, 270000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 41689, II/III, klima, salonski, telefon, uknjizen, luks renoviran, stara gradnja, fasada prosecna, dvoriste/basta, pogodan za... više

270.000€ (2 389 €/m²)

  • 4 soba
  • 113m²
  • 2/3 spratova

Prodaje se uknjizen magacin u Zemunu

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Prodaje se uknjizen poslovno-magacinski objekat P+1 od 2570m2 na 13.52 ari placa, od toga 2300m2 magacinskog prostora i 270m2 prodajno kancelarijskog... više

1.980.000€ (770 €/m²)

  • 2570m²
  • .sprat