Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7499 oglasa

Odlična porodična kuća 320m2, plac 476m2, Apelovac

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Apelovac iznad Niške pivare. U blizini su osnovna škola, pošta, marketi. Nalazi se u mirnom i... više

275.000€ (859 €/m²)

  • 320m²
  • 1/2 spratova

Plac na samo dva km od centra Jagodine

Vinorača, Okolina, Jagodina

PLAC NA ODLIČNOJ LOKACIJI – ULAZ U VINORAČU Na prodaju ravan i lepo pozicioniran plac-građevinsko zemljište- površine 22,7 ari, smešten na... više

29.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Voždovac, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića , 3.0, 40m2, 138000 EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Na dobroj lokaciji, izuzetno funkcionalan stan na petom spratu od sedam, u novijoj zgradi. Prostorije: funkcionalni ulazni deo, dnevna soba... više

138.000€ (3 450 €/m²)

  • 3 soba
  • 40m²
  • 5/7 spratova

Okolno mesto, Bukulja, -, Kuća, 350m2, 980000 EUR

Bukulja, Aranđelovac

U prilici smo da Vam ponudimo nesvakidašnju nekretninu na izuzetno atraktivoj lokaciji. U pitanju je prelepo uređeno i osmišljeno imanje na... više

980.000€ (2 800 €/m²)

  • 350m²

Novi Sad, Avijatičarsko naselje, Rumenački put, 5.0, 513m2, 550000EUR

Avijatičarsko Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 115657, novogradnja. Prodajem nov posovno stambeni kompleks od 513m2 na glavnom putu za Rumenku. Poslovno stambeni kompleks se... više

550.000€ (1 072 €/m²)

  • 513m²

Rakovica, Miljakovac, Natalijine Ramonde, 5.0, 200m2, 299000EUR

Miljakovac, Beograd

Agencijski ID: 101946, 4a, spratna, struja, klima, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta,... više

299.000€ (1 495 €/m²)

  • 200m²

Voždovac, Lekino brdo, -, 3.0, 80m2, 210500 EUR

Lekino Brdo, Beograd

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe,... više

210.500€ (2 631 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²

Voždovac, Lekino brdo, -, 2.0, 46m2, 159850 EUR

Lekino Brdo, Beograd

159.850€ (3 475 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Voždovac, Lekino brdo, -, 2.5, 55m2, 182850 EUR

Lekino Brdo, Beograd

182.850€ (3 324 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 3/3 spratova

VOZDOVAC SUMICE 25m2 , 107000e

Sumice, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Sumice, Ljermontova, 1.0, 25 m2, bez terase, II od VIII spratova, cg, lift, interfon, klima,... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji u Sremskoj Kamenici od 28m2 do

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici, , na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj za porodičan život ili investiciju.... više

159.372€ (2 747 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • Prizemlje/2 spratova

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici, na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj za porodičan život ili investiciju.... više

171.111€ (2 851 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova