Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7498 oglasa

Surčin, tri spratne kuće u nizu

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Tri spratne kuće na 6 ari placa u Surčinu u mirnoj, tihoj ulici i sve na dohvat ruke (prodavnice, gradski prevoz, pekare, kafici, škole). Kuće... više

765.000€ (1 645 €/m²)

  • 465m²
  • .sprat

Na prodaju kuća u izgradnji na idealnoj lokaciji u blizini centra grada

Novo naselje, Ćuprija

Agencija "Heroldo" u saradnji sa "ASG HOMES" Vam prestavlja novi projekat prizemnih kuća u Ćupriji. Kuće kombinuju savremeni dizajn, vrhunske... više

190.000€ (1 187 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

3.0, Mašinska Industrija, Apelacioni Sud

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Mašinske škole, Apelacionog... više

82.500€ (1 527 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • Prizemlje

Barajevo, Arnajevo, Kosmajskog odreda , Kuća, 205m2, 299900 EUR

Arnajevo, Beograd

U divnoj prirodi, miru i tišini, prelepa kuća sa lepim dvorištem i bazenom. Plac od 40ari potpuno ograđen, ima tri velike klizne kapije. Kuća... više

299.900€ (1 462 €/m²)

  • 205m²

Na prodaju stan kod Margera, 102m2, 2. sprat

Marger, Medijana, Niš

Na prodaju stan kod Margera u centru grada. Na samo par minuta hoda od pešačke zone i Čairskog parka. Zbog svoje atraktivne lokacije pruža mogućnst... više

210.000€ (2 058 €/m²)

  • 4 soba
  • 102m²
  • 2/16 spratova

PRODAJA FARME KOKA NOSILJA – na placu od 109 ari, Zvečka, Šabački put, Obr

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kompletno opremljena i funkcionalna farma pilića/koka nosilja, smeštena na odličnoj lokaciji u Zvečkoj, uz Šabački put. Idealna prilika... više

450.000€ (2 760 €/m²)

  • 163m²
  • .sprat

Kuća kod Doma zdravlja, 400 m2, plac 321 m2

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju kvalitetno građena kuća u nizu, zamišljena kao stambeno - poslovni objekat, oko 400 m2 na placu od 321 m2, u mirnom... više

380.000€ (950 €/m²)

  • 400m²
  • 3.sprat

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

93.960€ (1 772 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/4 spratova

Poljoprivredno zemljište u Vrtištu, 48 ari

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište na granici Vrtišta i Mezgraje, 48 ari, 11.000e. Parcela se nalazi u naseljenom delu mesta i na njoj postoji... više

11.000€ (2 €/m²)

  • 4769m²

EKSKLUZIVNA VILA - DEDINJE

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo vam izuzetno dostignuce savremene arhitekture, luksuznu vilu koja se prostire na vise od 10 ari divno uredjenog placa(pravilnog... više

2.200.000€ (3 470 €/m²)

  • 634m²

Kopaonik, centar - Repu, 63m2

Centar, Kopaonik

Kopaonik, centar - Repu 3.0, 63m2, 6/6, EG, lift, video nadzor, telefon, interfon, garaža U neposrednoj blizini staze “Malo jezero”, na 200m... više

272.160€ (4 320 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • 6/6 spratova

Porodični stan na odličnoj lokaciji, 65m², I sprat – Beograd, Surčin - 14

Surčin, Beograd

Na prodaju trosoban stan, površine 65 m2, na prvom spratu stambene zgrade u Surčinu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa... više

149.000€ (2 292 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 1.sprat