Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7500 oglasa

Prodaja stanova u Pančevu – jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni s

Širi centar, Pančevo

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu... više

130.570€ (2 290 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1/4 spratova

Gornji Grad Margita, Pančevo

186.174€ (2 270 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 82m²
  • 1/4 spratova

Gornji Grad Margita, Pančevo

147.267€ (2 301 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 2/4 spratova

Odlična porodična kuća, 256m2 sa pomoćnim objektima 100m2, plac 2987m2, Ma

Malošište, Doljevac, Doljevac

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Malošište, udaljena od centra Niša oko 11km. Izuzetno dobra povezanost sa gradom, a naselje je... više

78.000€ (304 €/m²)

  • 256m²
  • 1/1 spratova

Prodaja luksuznog stana Beograd, Vračar kod Hrama, novogradnja, garaža, Smart

Kalenić, Vračar, Beograd

Na prodaju luksuzan stan u premium novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Vračar, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save.... više

448.000€ (6 400 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 4/8 spratova

Novi Sad, Popovica, Artiljevo, 11a, 35000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131084. Prodaje se POPOVICA - 11 a PLAC, 1130 m2. Za investitore ili fizicka lica. Plac je sa blagim nagibom. U jednom delu ima... više

35.000€ (31 €/m²)

  • 1100m²

Novi Sad, Popovica, Artiljevo, 11a, 35000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 127085. Prodaje se POPOVICA - 11 a PLAC, 1130 m2. Za investitore ili fizicka lica. Plac je sa blagim nagibom. U jednom delu ima... više

35.000€ (31 €/m²)

  • 1100m²

Voždovac, Šumice, Ljermontova, 1.0, 25m2, 107000 EUR

Šumice, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji lep, svetao stan, okrenut ka zelenilu ( parku Šumice). Nalazi se na 2.spratu od osam u zgradi sa liftom. Sastoji se od... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 2/8 spratova

Troiposoban stan 78.58m², III sprat, Rvati, Obrenovac – 141.400€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja,... više

141.400€ (1 812 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 78m²
  • 3/3 spratova

Dvosoban stan 49.22m², I sprat, Rvati, Obrenovac – 88.596€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

88.596€ (1 808 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, luksuzni stanovi sa panoramskim pogledom

Sremska Kamenica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, u ekskluzivnom stambeno–poslovnom kompleksu koji će zasigurno postati jedan od najlepših objekata i simbola... više

184.645€ (2 978 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 1.sprat

EKSKLUZIVNA VILA - DEDINJE

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo vam izuzetno dostignuce savremene arhitekture, luksuznu vilu koja se prostire na vise od 10 ari divno uredjenog placa(pravilnog... više

2.200.000€ (3 470 €/m²)

  • 634m²