Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7500 oglasa

Četvorosobna kuća FUTOG, 430000€

Futog, Futog

Prelepa kvalitetna kuća i mirnom delu Futoga+++Agencijska oznaka 3091390 - Cena kuće je 430000 + agencijska provizija 3 %Prelepa kvalitetna... više

430.000€ (1 686 €/m²)

  • 255m²

Novi Sad, Centar, Petra Drapšina, 2.0, 59m2, 175000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 127991, II/, stara gradnja. Na prodaju klasican dvosoban salonski stan koji je uknjizen i potpuno renoviran. Vise informacija... više

175.000€ (2 966 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 2.sprat

Prodaja ulični lokal, Mokranjčeva, 46m2

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju ulični lokal u neposrednoj blizini okretnice u Mokranjčevoj ulici. Uknjižena površina lokala je 46m2 i sastoji se iz prostrane prostorije... više

53.000€ (1 152 €/m²)

  • 46m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan 40 m² Veternik | Renoviran | Terasa | Gasno grejanje | Parking

Veternik, Novi Sad

U ponudi je dvosoban stan površine 40 m² u Veterniku, u ulici Milana Tepića. Stan se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini svih sadržaja potrebnih... više

81.000€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1/3 spratova

Vrbas, Ravno selo - Sutjeska, 240m2

Ravno Selo, Okolina, Vrbas

Vrbas, Ravno selo - Sutjeska kuća, 240m2 (terase 60m2), PSUT+PR+VPR+I, EG, inverter klime, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking,... više

189.000€ (787 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća na selu, Priboj,100 m2, plac 387m2

Priboj, Leskovac, Leskovac

Na prodaju kuća na selu (vikendica), oko 8km od Leskovca, pored magistralnog puta Leskovac-Niš, u mestu Priboj. Ukupna površina placa je 387m2,... više

16.000€ (160 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Stari grad, Studentski trg, Višnjićeva, 7.0, 172m2, 565000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 93207, IV/IV, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, parking, podrum, ostava, deljiv, stambena... više

565.000€ (3 284 €/m²)

  • 7 soba
  • 172m²
  • 4/4 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Banatić, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

211.150€ (2 853 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 74m²
  • vp/7 spratova

Petosoban stan na odlicnoj lokaciji

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se komforan petosoban stan površine 86,19 m², severne i zapadne orijentacije, sa veoma funkcionalnim rasporedom prostorija. Stan se... više

212.850€ (2 475 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 86m²
  • 2/4 spratova

Rakovica, Petlovo brdo, Oplenačka, Lokal, 40m2, 150000 EUR

Petlovo Brdo, Beograd

Na prodaju lokal - poslovni prostor na Petlovom brdu u Oplenačkoj ulici na veoma atraktivnom i prometnom mestu. Lokal je pogodan za sve vrste... više

150.000€ (3 750 €/m²)

  • 40m²

Prodaja dvosobnog stana - kompletno nov namešten, Centar

Centar, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se lep, kompletno namešten dvosoban stan površine 53m2, u blizini Dunavskog keja, Spensa, tržnog centra,... više

226.600€ (4 275 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/6 spratova

Porodična kuća na Trošarini, 200m2

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća na Trošarini. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje, u neposrednoj blizini osnovne škole, fakulteta,... više

195.000€ (975 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje