Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7504 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 150000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101832. CENA stana 150 000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se namešten, i sve je već u ceni stana. Renoviran, bez dodatnih... više

150.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 1/5 spratova

Savski venac, Sarajevska, Durmitorska, 4.0, 105m2, 349500 EUR

Sarajevska, Beograd

Kvalitetan stan, komforan, delimicno renoviran (spoljna stolarija, malo kupatilo), opremljen američkim plakarima i kompletnom kuhinjom, poseduje... više

349.500€ (3 328 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 4/7 spratova

Trosoban stan ,renoviran - sa nameštajem i tehnikom,VII sprat, 75 m2,

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju renoviran trosoban stan na VII spratu u zgradi sa liftom u centru.Prodaje se sa novim nameštajem i kompletnom tehnikom.... više

170.000€ (2 266 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 7/8 spratova

Oglas

Mirosaljci, Lazarevac, Beograd

• Na prodaju seosko imanje površine 1,6 ha u jednoj celini sa dve porodično-stambene zgrade i pet pomoćnih objekata. • Struktura: Jedna kuća... više

75.000€ (300 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

Odlična porodična kuća 360m2 sa pomoćnim objektom, plac 21.32 ari, Pasi Pol

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća u Pasi Poljani. Nalazi se u naseljenom delu i odlična je za miran porodični život. Udaljena 4,5 km od centra Niša.... više

415.000€ (1 152 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Čukarica, Sremčica - Moštanička, 300m2

Sremčica , Čukarica, Beograd

Čukarica, Sremčica - Moštanička kuća, 300m2 (terasa 60m2), PR+I, EG/gas, telefon, podrum, pomoćni objekat, parking, plac 9a, struja, voda,... više

390.000€ (1 300 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/1 spratova

Komforan dvosoban stan sa parking mestom kod Pedagoškog fakulteta

Kajsijar, Jagodina

PRILIKA KOJU NE TREBA PROPUSTITI – Dvosoban stan na odličnoj lokaciji! Zamislite stan sa savršenim rasporedom, u kojem je svaki kvadrat iskorišćen... više

51.500€ (858 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 4/4 spratova

Sremska Kamenica - Odličan četvorosoban stan ID#1001187

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude odličan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje.... više

329.600€ (2 891 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 3/4 spratova

Prodaja kuća Novi Sad Veternik – kuća 366m2 renovirana 6 soba 3 kupatila mi

Veternik, Novi Sad

Na prodaju kompletno renovirana kuća u Veterniku, u mirnom delu naselja, idealna za porodičan život ili kao investicija. Ova nekretnina predstavlja... više

260.100€ (695 €/m²)

  • 374m²
  • 2.sprat

Dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, 340 m2 i 105 m2, plac 1042 m2

Erdeč, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine 340 m2, stan 106 m2, stan 112 m2, garaža 101 m2, kuća 105 m2, pomoćni objekat 40m2,... više

200.000€ (493 €/m²)

  • 405m²
  • Prizemlje

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD – DUPLEKS BULEVAR EVROPA 70m2 ČETVOROSOBAN STAN

Bulevar Evrope, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – dupleks na Bulevaru Evrope, četvorosoban stan 70m2, novogradnja, odlična lokacija iza hotela Šeraton Funkcionalni... više

175.100€ (2 501 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 70m²
  • 5.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 172000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101150, cena stan je 172.000 e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Bulevar, 60 m2, dvosoban, sedmi sprat (od deset).... više

172.000€ (2 866 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 7/10 spratova