Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7504 oglasa

Parcela-livada u Ramaći

Ramaća, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju zemljište u selu Ramaća kod Kragujevca. Poljoprivredno zemljište-parcela je livada šeste klase. Trenutno je deo cerova šuma, a deo... više

13.000€ (1 €/m²)

  • 6594m²

Kuća 266 m², 9 ari, Obrenovac, Zvečka – 250 000 € (NAMEŠTENA)

Zvečka, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju spratna kuća površine 266 m², na placu površine 9 ari. • Struktura: Kuća ima identičan raspored prostorija na svakoj etaži i sastoji... više

250.000€ (939 €/m²)

  • 266m²
  • .sprat

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića, 63m2

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 2.0, 63m2 (terasa 3m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža... više

113.400€ (1 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 1/3 spratova

VOZDOVAC JAJINCI 320m2 , 400000e

Jajinci, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! ODLICNA KUCA! Jajinci, Torlacki vis, 6.0 kuca neto povrsine 320 m2 (bruto 400 m2), na 6 ari placa, PR... više

400.000€ (1 250 €/m²)

  • 320m²

Renoviran stan u strogom centru Jagodine

Centar, Jagodina

Funkcionalan i svetao dvosoban stan u strogom centru Jagodine, idealan za porodični život, ali i kao investicija za izdavanje. Stan se nalazi... više

85.000€ (1 287 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 4/5 spratova

Na prodaju apartman 79m2, u Vrnjačkoj Banji

Centar, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju apartman 79m2, u centru Vrnjačke Banje, u hotelskom kompleksu u neposrednoj blizini Aqva parka. Apartman se sastoji od dnevnog boravka... više

200.000€ (2 531 €/m²)

  • 2 soba
  • 79m²
  • Prizemlje/4 spratova

KUĆA KNIĆ 250m2

Knić, Knić, Knić

Na prodaju porodična kuća pored magistralnog puta na 60 ari placa u blizini Knića, 95.000 eura. Kuća je spratna. U prizemlju se nalazi garaža... više

95.000€ (380 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 2.0, 50m2, 120696 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

120.696€ (2 413 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 1.5, 44m2, 105600 EUR

Mirijevo, Beograd

105.600€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 1/5 spratova

Voždovac, Banjica, Porodice Trajković, 4.0, 86m2, 310000EUR

Banjica, Beograd

Agencijski ID: 123909, II/V, klima, lift, novogradnja, parking. Prodaje se funkcionalan i svetao stan povrsine 86m², idealan za porodican zivot.... više

310.000€ (3 604 €/m²)

  • 4 soba
  • 86m²
  • 2/5 spratova

Na prodaju kuća u Mijatovcu

Mijatovac, Okolina, Ćuprija

Starija kuća u Mijatovcu sa pomoćnim objektima na placu površine 31.25 ari. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, dve spavaće... više

45.000€ (221 €/m²)

  • 203m²
  • Prizemlje/1 spratova

Voždovac, Šumice, Ljermontova, 1.0, 25m2, 107000 EUR

Šumice, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji lep, svetao stan, okrenut ka zelenilu ( parku Šumice). Nalazi se na 2.spratu od osam u zgradi sa liftom. Sastoji se od... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 2/8 spratova