Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7496 oglasa

Prodaje se objekat Metalopreradjivačke Industrije Blace sa zemljištem

Blace, Blace, Blace

Prodaje se objekat i zemljište uz zgradu u Blacu. Lociran je u Topličkom okrugu. Geo strateškim položajem kao i prirodnim okruženjem, predstavlja... više

237.150€ (59 €/m²)

  • 4000m²
  • Prizemlje

Čair, troiposoban stan

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne... više

134.000€ (1 576 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 196185€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101710 CENA SA PDV-OM: 196.185 e + agencijska provizija od 3%. Na svega deset minuta od užurbanog centra, nalazi se potpuno... više

196.185€ (2 255 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 1/4 spratova

Stari grad, Dom omladine, Kosovska, 5.0, 156m2, 600000EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 114286, VIII/VIII, klima, lift, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, podrum, ostava, deljiv, stambena... više

600.000€ (3 846 €/m²)

  • 5 soba
  • 156m²
  • 8/8 spratova

Novi Beograd, Belville - Bulevar Crvene Armije 106m2

Blok 67 - Belville, Novi Beograd, Beograd

3.0, 106m2(četiri terase), CG, 7/13, lift, interfon, telefon, alarm, ktv, deljiv, dva garažna mesta Belville je kompleks stambeno poslovnih... više

399.000€ (3 764 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 106m²
  • 7/13 spratova

Lokal, 230m2, Glavna autobuska stanica u Vlasotincu

Centar, Vlasotince

Vlasotince, Glavna autobuska stanica – u prilici smo da Vam ponudimo izuzetan poslovni prostor površine 230m2, pogodan za različite tipove delatnosti.... više

0€ (0 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje/1 spratova

Zvezdara, Vukov spomenik, Vojvode Bogdana, 4.0, 135m2, 519000 EUR

Vukov Spomenik, Beograd

Izuzetan, salonski stan na odličnoj lokaciji, u staroj, predivnoj zgradi vrlo dobro održavanoj, sa mermernim ulazom i stepenicama. Salonac je... više

519.000€ (3 844 €/m²)

  • 4 soba
  • 135m²
  • 1.sprat

- novi beograd sf 2635

Airport City Belgrade, Novi Beograd, Beograd

U ponudi je luksuzan stan u prestižnom kondominijumu Wellport, prvom pravom kompleksu sa akcentom na privatnost i sigurnost. Ovaj stan na prizemlju... više

344.999€ (3 791 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 91m²
  • .sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 172000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101150, cena stan je 172.000 e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Bulevar, 60 m2, dvosoban, sedmi sprat (od deset).... više

172.000€ (2 866 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 7/10 spratova

Investiciona prilika! - Njiva 29, 44 ari blizu Jagodine

Jagodina

* Na prodaju njiva površine 29,44 ari, smeštena u mirnom i pristupačnom delu u blizini Jagodine. * Zemljište je ravno i pogodno za poljoprivrednu... više

4.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

PRODAJA STANOVA NOVI SAD, NOVO NASELJE - JEDNOIPOSOBAN STAN 37m2, NOVOGRADNJA,

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi jednoiposoban stan u Novom naselju, u ulici Stanoja Stanojevića. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor... više

127.500€ (3 445 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • vp.sprat

Ekskluzivna vila u Istri!

Kaštel, Buje

Buje - Kaštel, 186m2 kuća, 4.0, 186m2, dve terase, PR+I, toplotna pumpa, ostava, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt U samom srcu... više

720.000€ (3 870 €/m²)

  • 186m²
  • Prizemlje/1 spratova