Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7504 oglasa

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 3.0, 58m2, 159500EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 125018, PR/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni trosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice,... više

159.500€ (2 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 4.0, 81m2, 213840EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 125027, PK/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni cetvorosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice,... više

213.840€ (2 640 €/m²)

  • 4 soba
  • 81m²

Stan 69 m² Cara Dušana | Prizemlje | Poseban ulaz | Mogućnost poslovnog pros

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

U ponudi je stan površine 69 m² na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u ulici Aranj Janoša, u blizini Cara Dušana i Adamovićevog naselja. Ova nekretnina... više

112.000€ (1 623 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 69m²
  • Prizemlje

LUKSUZAN SESTOSOBNI PENTHOUSE

Sumice, Vozdovac, Beograd

Nesvakidasji penthaus u neposrednoj blizini parka I sportskog centra Sumice, koji se prostire na impozantnih 250m2 u jednom nivou, dvostrano... više

800.000€ (3 200 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 250m²
  • 8.sprat

Rakovica, Miljakovac, Natalijine Ramonde, 5.0, 200m2, 299000EUR

Miljakovac, Beograd

Agencijski ID: 101946, 4a, spratna, struja, klima, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta,... više

299.000€ (1 495 €/m²)

  • 200m²

Dve kuće, 4 stambene jedinice, 162m2, Hisar

Hisar, Leskovac, Leskovac

Na prodaju dve porodične kuće sa ukupno 162 m2 korisnog prostora na parceli od 218m2, nalaze se na dobroj lokaciji u naselju Hisar. Kuće su... više

79.000€ (487 €/m²)

  • 162m²
  • Prizemlje

DVA PLACA NA TOP LOKACIJI U JAGODINI 10, 86a

Akva Park, Jagodina

Na prodaju dva spojena placa ukupne površine 10,86 ari, smeštena u najtraženijem turističko-poslovnom delu Jagodine. Ova lokacija predstavlja... više

160.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Gradsko gradjevinsko zemljište, 944m2, Podvinik

Podvinik, Pantelej, Niš

Na prodaju deo parcele, gradsko gradjevinsko zemljište površine 944m2, na odličnoj lokaciji za gradnju porodične kuće ili vikendice. Plac je... više

30.000€ (31 €/m²)

  • 944m²

Na prodaju stan sa dve spavaće sobe na Somborskom bulevaru

Somborska, Pantelej, Niš

Na prodaju funkcionalan i moderno projektovan trosoban stan površine 53,81 m² (sa balkonom), u objektu koji je trenutno u izgradnji. Stan se... više

94.500€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 54m²
  • 2/3 spratova

Čukarica, Sremčica - Moštanička, 300m2

Sremčica , Čukarica, Beograd

Čukarica, Sremčica - Moštanička kuća, 300m2 (terasa 60m2), PR+I, EG/gas, telefon, podrum, pomoćni objekat, parking, plac 9a, struja, voda,... više

390.000€ (1 300 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/1 spratova

Savski venac, Sarajevska, Durmitorska, 4.0, 105m2, 349500 EUR

Sarajevska, Beograd

Kvalitetan stan, komforan, delimicno renoviran (spoljna stolarija, malo kupatilo), opremljen američkim plakarima i kompletnom kuhinjom, poseduje... više

349.500€ (3 328 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 4/7 spratova

Prelep stan u kući Telep | Dvosoban | LUX oprema | Terasa | Uknjižen

Telep, Novi Sad

U ponudi je prelep dvosoban stan površine 43 m² smešten u kući u mirnom delu Telepa. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za sve koji... više

99.000€ (2 302 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • Prizemlje/1 spratova